Коваленко відзначився дебютним голом і асистом у Серії А

Неймовірний матч українського хавбека за Спецію

Коваленко відзначився дебютним голом і асистом в Серії А — новини футболу

Виктор Коваленко, facebook.com/speziacalcio

Півзахисник Спеції Віктор Коваленко відзначився голом і асистом у матчі восьмого туру Серії А проти Салернітани. Це перші результативні дії українського хавбека в чемпіонаті Італії.

Коваленко вийшов у старті Спеції та на 51-й хвилині віддав результативну передачу на Давіда Стрельця, який зробив рахунок 1:1. На 76-й український хавбек забив гол і вивів свою команду вперед — 2:1

Це перший матч Коваленка після відновлення від травми. Віктор не виходив на поле із середини вересня через м’язове ушкодження.

Минулого літа Коваленко приєднався до Спеції на правах оренди з Аталанти. У минулому сезоні Віктор провів лише три хвилини на полі в складі бергамасків.

До сьогодні Віктор зіграв у двох матчах Спеції в поточному сезоні та не відзначався результативними діями.