favbet

К’єлліні уникнув серйозної травми, отриманої в матчі з Динамо

Центрбек покинув поле на 19-й хвилині

Джорджо Кьеллини, Getty Images

Захисник Ювентуса Джорджо К’єлліні уникнув серйозної травми, отриманої під час вчорашнього матчу Ліги чемпіонів проти Динамо.

У грі з киянами 36-річний італієць був замінений вже на 19-й хвилині. Сьогоднішні результати обстеження не виявили ніяких ушкоджень на правому стегні.

У нинішньому сезоні К’єлліні зіграв в трьох матчах Ювентуса у всіх турнірах,  не відзначившись результативними діями.

Команда Андреа Пірло обіграла Динамо в Києві (2:0), забивши два м’ячі у другому таймі. У найближчому матчі чемпіонату Ювентус зіграє з Вероною, а на наступному тижні зустрінеться з Барселоною в другому турі Ліги чемпіонів.