Лаціо несподівано на своєму полі програв Салернітані

Орли відкрили рахунок, але пропустили тричі після перерви

Лаціо - Салернітана 1:3 огляд матчу, відео голів за 30 жовтня

Педро, фото - Getty Images

Лаціо на домашній арені несподівано програв Салернітані у 12-му турі Серії А – 1:3.

Перший тайм пройшов за повної переваги господарів. Незадовго до перерви Маттіа Дзакканьї втілив ігрову перевагу в результат і відкрив рахунок після пасу Луїса Альберто.

У другій половині гості перевернули перебіг гри. Антоніо Кандрева зрівняв рахунок за шість хвилин після поновлення матчу. А потім Салернітана забила ще двічі зусиллями Федеріко Фасіо та Булайє Діа.

Лаціо перервав серію із восьми матчів без поразок. Орли востаннє програвали Мітьюлланду у Лізі Європи у середині вересня. Остання поразка в Серії А римського клубу була в п’ятому турі від Наполі.

В активі Лаціо залишається 24 очки, Орли посідають четверте місце у таблиці. Салернітана піднялася на дев’яту сходинку, набравши 16 очок.

У наступному турі Лаціо зіграє в дербі з Ромою 6 листопада. Салернітана прийме Кремонезе 5 листопада.