Лаціо в матчі з сімома голами вирвав перемогу у Торіно

Вирішальний гол Орли забили на восьмій компенсованій хвилині

Торино - Лацио. Фото: Getty Images

Лаціо на виїзді зумів вирвати перемогу в поєдинку 6-го туру Серії А проти Торіно – 4:3.

У першому таймі Орли вийшли вперед на 15-й хвилині після голу Перейри. Проте через 10 хвилин рахунок був на користь господарів – Бремер скористався передачею Верді, а Белотті реалізував пенальті.

Після перерви Мілінкович-Савич зрівняв рахунок класним ударом зі штрафного. Розв’язка гри відбулася на останніх хвилинах. Спершу Торіно вдруге в матчі повело в рахунку – забив Лукич після помилки Худта.

У компенсований час Іммобіле точно пробив з 11-метрової позначки, а на 98-й хвилині перемогу команда Сімоне Індзагі приніс стандарт і спритність Кайседо, який випередив декількох захисників.

Для Лаціо ця перемога стала третьою в сезоні – римляни піднялися на сьоме місце. Торіно з одним очком йде на 19-й позиції. У наступному турі Орли зіграють з Ювентусом, а Торіно – з Дженоа.

Серія А. 6-й тур
Торіно – Лаціо – 3:4 (2:1)
Голи: Бремер, 19, Белотті, 24 (пен.), Лукич, 87 – Перейра, 15, Мілінкович-Савич, 49, Іммобіле, 90+5 (пен.), Кайседо, 90+8.