Лаціо в Римському дербі розгромив Рому

Успіх команди Сімоне Індзагі

Лацио - Рома, Getty Images

В рамках 18-го туру чемпіонату Італії Лаціо і Рома відіграли 183-тє в історії Римське дербі. Команда Сімоне Індзагі легко перемогла з рахунком 3:0.

Лаціо вийшов вперед на 14-й хвилині після голу Чіро Іммобіле. Луїс Альберто на 23-й хвилині подвоїв перевагу Орлів, а в другому таймі оформив дубль, відзначившись на 67-й хвилині.

Відзначимо, що ця перемога стала 52-ю для Лаціо в рамках Дербі делла Капітале. Рома перемагала 66 разів, а також було зафіксовано 65 нічиїх.

Лаціо піднявся на сьоме місце турнірної таблиці Серії А. Команда Пауло Фонсеки залишилася на третьому рядку.

У наступному турі Орли 24 січня зустрінуться з Сассуоло, а Рома днем ​​раніше прийме Спецію.