Лечче із Шаховим у неймовірному матчі поступився Пармі і вилетів із Серії А

Команда українця залишає елітний дивізіон.

Лечче Парма

Фото - Getty Images

У матчі заключного туру чемпіонату Італії Лечче вдома програв Пармі з рахунком 3:4.

Хрестоносці повели в рахунку на 11-й хвилині поєдинку – автоголом відзначився Фабіо Лучіоні. В середині першого тайму Джанлука Капрарі подвоїв перевагу гостей.

Лечче відігрався ще до перерви. Результативні удари на рахунку Антоніна Барака і Бьяджо Меккар’єлло.

На початку другої половини зустрічі Андреас Корнеліус повернув перевагу Пармі. На 67-й хвилині Хрестоносці забили ще раз. Гол на рахунку Роберто Інглезе.

Господарі поля швидко скоротили відставання в рахунку зусиллями Джанлуки Лападули, проте відігратися вдруге Лечче не вдалося.

Український півзахисник Лечче Євген Шахов почав матч на лавці запасних. Хавбек з’явився на полі на 61-й хвилині, замінивши Філіппо Фалько.

Лечче з 35 очками завершив сезон на 18-му місці турнірної таблиці, вилетівши із Серії А. Відзначимо, що навіть в разі перемоги в сьогоднішньому матчі команді Шахова не вдалося б зберегти місце в елітному дивізіоні, адже в паралельному поєдинку Дженоа переміг Верону (3:0). Грифони випередили Лечче на чотири очки.

Раніше із Серії А вилетіли СПАЛ і Брешія. Чемпіоном Італії став Ювентус.

Серія А. 38-й тур

Лечче – Парма – 3: 4 (2: 2)
Голи: Барак, 40, Меккар’єелло, 45, Лападула, 69 – Лучіоні, 11, автогол, Капрарі, 24, Корнеліус, 52, Інглезе, 67