Маліновський відзначився результативною передачею в матчі проти Сассуоло (відео)

Десятий асист українця в Серії А

Руслан Малиновский. Фото - Getty Images

Український півзахисник Аталанти Руслан Маліновський зробив результативну передачу в матчі 34-го туру Серії А проти Сассуоло.

Маліновський вийшов в стартовому складі бергамаско. На 32-й хвилині українець асистував Робіну Госенсу, який вивів Аталанту вперед – 1:0.

Відзначимо, що на 22-й хвилині Аталанта залишилася в меншості – червону картку отримав воротар П’єрлуїджі Голліні.

Це десятий асист Маліновського за Аталанту в нинішньому сезоні. Також на рахунку півзахисника сім голів у 38 матчах у всіх турнірах.

У матчі Сассуоло – Аталанта йде перший тайм. Гості ведуть в рахунку – 1:0.