Матч Удінезе – Рома зупинили через проблеми зі здоров’ям у захисника гостей Ндіка

Поєдинок було перервано у другому таймі за рахунку 1:1

Матч Удінезе - Рома зупинили через проблеми зі здоров'ям у захисника гостей Ндіка - Чемпіонат Італії

Удинезе - Рома. Фото - Getty Images

Удінезе та Рома не дограли матч 32-го туру італійської Серії А. Поєдинок було зупинено на 72-й хвилині при рахунку 1:1 через те, що стало погано захиснику гостей Евану Ндіка.

Аутсайдер зумів виграти перший тайм після грубої помилки “римлянина” Діна Хюйсена, який фактично подарував м’яч Роберто Перейрі. Вовки відігралися після перерви: Ромелу Лукаку впритул замкнув навіс Бріана Крістанте.

На 72-й хвилині на газоні опинився захисник Роми Еван Ндіка. Він залишався притомним, але жестами просив про допомогу, показуючи на болі в грудях. Гравця оперативно забрали з поля на ношах. При цьому матч не поспішали поновлювати. Тренер римлян Даніеле Де Россі пояснював офіційним особам, що його підопічні переймаються партнером, у якого може бути підозра на зупинку серця, і не готові продовжувати гру.

У результаті головний арбітр Лука Пайретто вирішив зупинити зустріч. Про подальшу долю недограного матчу буде повідомлено додатково.

Без урахування результату цього поєдинку, Рома відстає від Болоньї (четверте місце) на чотири очки, а Удінезе йде 15-м лише з одним очком переваги над зоною вильоту.