Мілан обіграв Дженоа Шевченка у третьому матчі українця в Італії

Россонері забили три голи у ворота команди українця

Дженоа - Мілан 0:3 огляд матчу, відео голів за 1 грудня

Дженоа - Милан, Getty Images

У матчі 15-го туру Серії А Дженоа Андрія Шевченка вдома поступився Мілану з рахунком 0:3.

Команда українця пропустила перший гол уже на десятій хвилині, коли прямим ударом зі штрафного забив Златан Ібрагімович.

Ще до перерви россонери забили другий м’яч – на 45+2 хвилині відзначився Жуніор Мессіас. У другому таймі бразилець оформив дубль, забивши на 61 хвилині.

Андрій Шевченко провів свій третій матч на чолі Дженоа, однак поки що генуезці жодного разу не перемогли під його керівництвом. У двох попередніх іграх команда українця програла Ромі (0:2) та зіграла внічию з Удінезе (0:0).

Дженоа йде у зоні вильоту Серії А, займаючи 18-те місце. Мілан знаходиться на другій позиції чемпіонату Італії, поступаючись у таблиці лише Наполі.

У наступному турі генуезці 5 грудня на виїзді зіграють із Ювентусом. Мілан на день раніше прийме Салернітану.