Мілан поступився Сассуоло і зазнав другої поразки поспіль у Серії А

Россонери догравали поєдинок у меншості

Мілан - Сассуоло 1:3 огляд матчу, відео голів за 28 листопада

Милан - Сассуоло. Фото - Getty Images

Мілан на своєму полі несподівано програв Сассуоло (1:3) у поєдинку 14 туру Серії А.

Команда Стефано Піолі, який днями продовжив контракт із Міланом, вийшла вперед у середині першого тайму зусиллями Алессіо Романьолі. Через три хвилини Джанлука Скамачча зрівняв рахунок у матчі.

На 33-й хвилині гості повели у рахунку – автоголом відзначився Сімон Кьяєр. Після перерви Доменіко Берарді збільшив перевагу Сассуоло. Мілан відігратися не зміг.

Зазначимо, що россонері догравали двобій у меншості. На 77-й хвилині пряму червону картку отримав Романьолі.

Мілан зазнав другої поразки поспіль у Серії А. Команда Піолі залишилася на другому місці чемпіонату Італії, поступаючись Наполі за додатковими показниками. Сассуоло піднявся на 12 позицію.

У наступному турі Мілан на виїзді зіграє проти Дженоа Андрія Шевченка, а Сассуоло прийме Наполі.