Мілан врятував нічию у результативному виїзному матчі із Сассуоло

Аутсайдер упустив можливість залишити зону вильоту, команда Піолі зберегла відрив від Ювентуса

Сассуоло - Мілан 3:3 огляд матчу, відео голів за 14 квітня

Сассуоло - Милан. Фото - Getty Images

Сассуоло та Мілан розписали результативну нічию у матчі 32-го туру італійської Серії А з драматичним сюжетом – 3:3.

Стефано Піолі усвідомлено пішов на глибоку ротацію. Досить експериментальним складом гості вже на десяту хвилину горіли 0:2 – спочатку Андреа Пінамонті залишили одного в центрі штрафного майданчика, а потім Арман Лор’єнте видав сольний прохід, втікши від Алессандро Флоренці.

Мілан відігрався досить швидко. Спершу гол Самюеля Чуквуезе не був зарахований через офсайд, але Рафаел Леау технічно розібрався із захисником і закрутив м’яч у кут.

Сассуоло зумів довести перший тайм до перемоги, а на початку другого забив ще раз – Лор’єнте зробив дубль низовим ударом зі штрафного.

І знову один гол Червоно-чорні відігрались швидко – Лука Йович вразив порожній кут воріт після проходу Леау та невдалих дій воротаря Андреа Консільї. Через деякий час знову забив Чуквуезе, і знову це взяття воріт не було зараховано – вінгер забрався поза грою на кілька міліметрів.

І все-таки команда Піолі змогла забити легітимний третій гол. Після подачі кутового свіжий Ноа Окафор розстріляв ворота після скидки Маттео Габбії.

Сассуоло фатально втратив перемогу, яка б дозволила команді залишити зону вильоту. Мілан залишився другим, зберігши шестиочковий відрив від Ювентуса.

У наступному турі Россонері будуть грати з Інтером 22 квітня. Їхній споконвічний суперник може в очній дуелі оформити чемпіонський титул. Раніше, у четвер, команда Піолі зіграє на виїзді з Ромою у поєдинку у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи.