Мілан з видаленням Ібрагімовича переміг Парму

Россонері залишаються другими в Серії А

Милан – Сассуоло где смотреть онлайн трансляцию матча

Фото - Getty Images

У матчі 30-го туру Серії А Мілан на виїзді не без проблем обіграв Парму з рахунком 3:1.

Команда Стефано Піолі вийшла вперед вже на 8-й хвилині матчу: після відмінного пасу Ібрагімовича здорово в дев’ятку пробив Анте Ребич. Під завісу другого тайму за россонері також відзначився Франк Кессі.

У другому таймі Златан Ібрагімович отримав червону картку за півгодини до закінчення основного часу. На 66-й хвилині за Парму відзначився Ріккардо Гальйоло, однак здобути хоча б нічию проти Мілана господарям не вдалося. Більш того, вже в компенсований час матчу третій м’яч гостей забив Рафаель Леау.

Мілан займає друге місце турнірної таблиці Серії А, відстаючи від лідируючого Інтера на вісім очок. У нерадзуррі є матч в запасі. Парма розташовується на 19-й позиції, перебуваючи в зоні вильоту.

У наступному турі россонері 18 квітня зіграють з Дженоа, а Парма 17 квітня зустрінеться з Кальярі.