Мілан завершив сезон результативною домашньою нічиєю з Салернітаною

Жиру забив у прощальному поєдинку за Россонері

Автор: SPORTARENA.com

Милан - Салернитана. Фото - Getty Images

Мілан на своєму полі втратив перемогу над Салернітаною у матчі 38-го туру італійської Серії А – 3:3.

У першому таймі перевага господарів над аутсайдером (Салернітана давно оформила виліт, набравши лише 16 очок за весь чемпіонат) була колосальною. Рахунок відкрив Рафаель Леау після грубої помилки голкіпера Вінченцо Фьорілло, а незабаром Олів’є Жиру гідно відзначив розлучення з Міланом, забивши після кутового свій 15-й гол у нинішньому чемпіонаті. Мілан забив і третій (Тео Ернандес), але це взяття воріт було скасовано через офсайд.

Після перерви Салернітана стрепенулась, відіграла один м’яч після стандарту і невдовзі могла зрівняти – господарів врятував 40-річний Антоніо Міранте. Россонері таки додали оборотів і відзначилися втретє – Калабрія раптово опинився на позиції центрфорварда і замкнув подачу Крістіана Пулішича.

Мілан остаточно розслабився, за що поплатився наприкінці. Самбія скоротив розрив у рахунку прицільним ударом з-за штрафного майданчика. Після цього Міранте поступився місцем у воротах удвічі молодшому Лапо Наві, який дебютував у першій команді Россонері. Насухо юнакові відіграти не вдалося – він відбив один удар, але тут же на добиванні зіграв Сімі.

Стефано Піолі не зміг на мажорній ноті завершити свою епоху в міланському клубі – нагадаємо, вчора стало відомо про звільнення 58-річного наставника після закінчення сезону. Мілан набрав 75 очок та фінішував на другому місці.

Мілан – Салернітана – 3:3 (2:0)

Голи: Леау, 22, Жиру, 27, Калабрія, 77 – Сімі, 64, 89, Самбія, 87