Наполі переміг Удінезе в матчі з п’ятьма голами

Команда Спаллетті продовжила переможну серію у чемпіонаті Італії до 11 матчів

Наполі - Удінезе 3:2 огляд матчу, відео голів за 12 листопада

Наполи - Удинезе. Фото - Getty Images

Наполі на своєму полі переміг Удінезе (3:2) у матчі 15-го туру чемпіонату Італії.

Команда Лучано Спаллетті відзначилася двічі у першому таймі. Результативні удари на рахунку Віктора Осімхена та Петра Зеліньскі.

Після перерви Еліф Елмас довів рахунок до розгрому. Удінезе відповів голами Ілії Несторовскі та Лазара Самарджича, але відігратися гості не змогли.

Наполі продовжив свою переможну серію у чемпіонаті Італії до 11 матчів. Команда Спаллетті очолює Серію А, випереджаючи найближчого переслідувача на 11 очок.

Удінезе не може виграти вже вісім матчів поспіль. Фріульці йдуть на восьмій позиції.

Чемпіонат Італії поновиться після паузи на чемпіонат світу-2022 на початку січня. У 16-му турі Наполі зіграє з Інтером, а Удінезе – з Емполі.