Наполі в результативному матчі обіграв Кротоне

Команда Гаттузо "перестріляла" суперника на своєму полі

Наполи – Лацо где смотреть онлайн трансляцию матча

Фото - Getty Images

У матчі 29-го туру чемпіонату Італії Наполі на своєму стадіоні обіграв Кротоне – 4:3.

В середині першого тайму господарі забили два голи протягом трьох хвилин – відзначилися Лоренцо Інсіньє і Віктор Осімен. Через кілька хвилин гості зуміли відіграти один м’яч зусиллями Сімі, але ще до перерви Наполі знову збільшив перевагу до двох голів після точного удару Дріса Мертенса.

У другому таймі Кротоне зумів зрівняти рахунок: спочатку Сімі оформив дубль, а потім свій гол забив Жуніор Мессіас після помилки захисника. Але все ж три очки дісталися Наполі – переможний м’яч забив Джованні Ді Лоренцо.

Після цієї гри Наполі набрав 56 очок і перемістився на четверте місце в турнірній таблиці Серії А. У Кротоне всього 15 очок і остання позиція.

Чемпіонат Італії, 29-й тур
Наполі – Кротоні 4:3 (3:1)

Голи: Інсіньє, 19, Осімен, 22, Мертенс, 34, Ді Лоренцо, 72 – Сімі, 25, 48, Мессіас, 59