Наполі здобув вольову перемогу над Монцою у результативному виїзному поєдинку

Основні події у матчі розгорнулися на старті другого тайму

Монца – Наполі 2:4 огляд матчу, відео голів за 7 квітня

Монца - Наполи. Фото - Getty Images

Наполі здобув виїзну перемогу над Монцою у результативному матчі 31-го туру італійської Серії А – 4:2.

Андердог зумів виграти у чемпіона перший тайм завдяки голу, забитому в дебюті Міланом Джуричем після навісу Алессіо Дзербіна.

На старті другої половини відбулася божевільна семихвилинка, що містила чотири голи. Гості відзначилися тричі поспіль: Віктор Осімхен замкнув навіс Андре-Франка Замбо-Ангісса, Маттео Політано перед штрафним майданчиком ідеально спіймав м’яч на ногу, а незабаром Пйотру Зеліньскі вдався не менш класний дальній удар.

Монца відразу ж повернулася в гру – Андреа Кольпані увійшов до штрафного майданчика і закрутив у дальній верхній кут. Але вже за декілька хвилин на полі з’явився Джакомо Распадорі і забив першим дотиком, зігравши на добиванні. На цьому гольовий бенкет у матчі закінчився.

Перемога дозволила команді Франческо Кальцони набрати 48 очок та піднятися на сьоме місце. Монца залишилася на 11-й позиції.

У наступному турі Наполі прийме Фіорентину, а команда з Ломбардії відправиться в гості до Болоньї.

• Серія А. 31-й тур

Монца – Наполі – 2:4 (1:0)

Голи: Джурич, 9, Кольпані, 62 – Осімхен, 55, Політано, 57, Зеліньскі, 61, Распадорі, 68