Піолі: «Це був найгірший тиждень для Мілана в сезоні»

Россонері поступилися в міланському дербі з рахунком 0:3

Стефано Пиоли, Getty Images

Головний тренер Мілана Стефано Піолі прокоментував розгромну поразку від Інтера (0:3) в матчі 23-го туру Серії А.

«Перший гол став сильним ударом для Мілана. Нам не вистачало інтенсивності в першому таймі, ми повинні були зробити більше, але ми заслужили забити гол у другому таймі.

У другому таймі ми завдали більше ударів по воротах, а Ханданович зробив кілька важливих сейвів.

Ми не були дуже агресивні, тому що не хотіли залишати Інтеру занадто багато простору. Якість суперника проявилося у другому таймі. Нелегко виграти у них у володінні м’ячем.

Чому замінив Ібрагімовича? Він попросив замінити його, тому що у нього була судома.

Як ми відреагуємо на поразку? Наша сила – це баланс. Ми віримо в свою роботу. Ми повинні бути об’єктивними. Рік тому або навіть три місяці тому ми були б щасливі виявитися там, де зараз знаходимося. При цьому ми не задоволені, тому що це було дербі і хотілося більшого.

Мілан – єдина команда, яка грала в плей-офф Ліги Європи, у нас були травми, а деякі гравці грали занадто багато. Це нормально, ми знали, що цей сезон буде важким, і тому ми повинні радіти тому, що ми вже зробили.

Це був важкий тиждень, найгірший в сезоні. Ми хочемо пройти в наступний етап Ліги Європи, а потім знову зосередимося на Серії А», – сказав Піолі.

Мілан займає друге місце в Серії А з 49 пунктами. У наступному турі червоно-чорні на виїзді зіграють з Ромою.