Рома сенсаційно вилетіла з Кубка Італії, програвши Спеції

Римляни завершували матч удев'ятьох

Рома - Специя. Фото: Getty Images

Рома покинула розіграш Кубка Італії, поступившись Спеції в домашньому матчі 1/8 фіналу – 2:4.

Гості приголомшили суперника двома швидкими голами на шостій (Галабінов з пенальті) і 15-й (Сапонара) хвилинах. Пеллегріні під кінець тайму відквитав один м’яч, точно пробивши з “точки”, а на 73-й хвилині рахунок зрівняв Мхітарян.

Вже на старті першого екстра-тайму Рома залишилася в меншості після вилучень Манчіні та Лопеса. Чисельну перевагу Спеція реалізувала зусиллями Верде і Сапонари.

У чвертьфіналі Спеція зіграє проти Наполі. Команда Дженнаро Гаттузо в результативному матчі обіграла Емполі.

• Кубок Італії. 1/8 фіналу

Рома – Спеція – 2:4 (1:2)

Голи: Пеллегріні, 43 (пен.), Мхітарян, 73 – Галабінов, 6 (пен.), Сапонара, 15, 119, Верде, 107.

Видалення: Манчіні, 92, Лопес, 92 (обидва – Рома).