Рома в більшості впевнено перемогла Торіно

Команда Фонсеки повернулася в зону Ліги чемпіонів

Рома - Интер где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Рома. Фото - Getty Images

У заключному матчі 12-го туру Серії А Рома вдома впевнено обіграла Торіно з рахунком 3:1.

Бики залишилися в меншості вже на 14-й хвилині зустрічі – Вілфрід Сінго отримав другу жовту картку. Рома скористалася чисельною більшістю і відзначилася двічі ще в першому таймі. Голи на рахунку Генріха Мхітаряна і Жордана Верету.

У середині другої половини Лоренцо Пеллегріні забив третій гол Роми в матчі. Андреа Белотті скоротив відставання в рахунку, але відігратися Торіно не зумів.

Рома набрала 24 очки і піднялася на 4-е місце Серії А. Торіно йде на передостанній позиції в турнірній таблиці.

У наступному турі 20 грудня Рома зіграє проти Аталанти Руслана Малиновського, Торіно зустрінеться з Болоньєю.