Торіно на своєму полі впевнено обіграв Мілан

Немотивовані россонері в неоптимальному складі поступилися супернику, який рветься до єврокубків

Торіно - Мілан 3:1 огляд матчу, відео голів за 18 травня

Торино - Милан. Фото - Getty Images

Мілан без шансів поступився Торіно у виїзному матчі 37-го туру італійської Серії А – 1:3.

Россонері вже не вирішували жодних турнірних завдань – команда Піолі заздалегідь гарантувала собі друге місце. Тому тренер застосував ротацію, залишивши в запасі Майка Меньяна, Давіде Калабрію, Рафаеля Леау та Олів’є Жиру (останні двоє згодом вийшли на заміну).

Бики, які продовжують боротися за місце в єврокубках, перший тайм провели активніше і за його підсумками забезпечили солідний гандикап у два м’ячі. Обидва голи були забиті головою після флангових навісів. І якщо Дуван Сапата зробив це у боротьбі із захисником, то Івану Іличу не заважав абсолютно ніхто.

У перші секунди після перерви рахунок став розгромним: це колишній захисник Мілана Рікардо Родрігес, який раніше оформив асист, потрапив у дев’ятку гарматним дальнім ударом.

Мілан оперативно відіграв один м’яч – Ісмаель Беннасер реалізував пенальті за фол на Крістіані Пулішичі. Але, як виявилося, це був лише гол престижу, хоча як мінімум Леау був близький до того, щоб забити другий.

Команда Піолі залишилася на другому місці і вже нікуди з нього не подінеться. Торіно обійшов Наполі і впритул наблизився до Фіорентини, яка займає восьму позицію, але у Фіалок є матч у запасі.

В останньому турі Мілан прийме Салернітану, що давно вилетіла, а туринська команда вирушить у гості до Аталанти.