Ювентус на своєму полі несподівано зіграв внічию з Вероною

Команда Пірло знову втратила очки в Серії А

Ювентус Верона

Фото - Getty Images

Ювентус вдома зіграв внічию з Вероною (1:1) в матчі 5-го туру чемпіонату Італії. Туринці не могли розраховувати на нападника Кріштіану Роналду, який поки не видужав від коронавірусу.

Альваро Мората вивів Стару синьйору вперед в кінцівці першого тайму, однак гол іспанського нападника був скасований за допомогою системи VAR.

На 60-й хвилині Верона повела в рахунку зусиллями Андреа Фавіллі. Ювентус відігрався на 78-й хвилині. Результативний удар на рахунку Деяна Кулусевскі. Більше команди голів не забивали.

Ювентус з 9 очками йде на п’ятому місці Серії А. Верона займає 8-у позицію.

28 жовтня Ювентус вдома прийматиме Барселону в рамках 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Верона 2 листопада зіграє з Беневенто.