Ювентус на своєму полі переміг Наполі і піднявся на третє місце в Серії А

Команда Пірло обіграла прямого конкурента в боротьбі за місце в зоні Ліги чемпіонів

Ювентус. Фото - Getty Images

Ювентус вдома переміг Наполі (2:1) в перенесеному матчі 3-го туру Серії А. Команди повинні були зіграти ще в жовтні, але тоді неаполітанці не відправились в Турин через заборону місцевої влади залишати регіон в умовах ситуації з COVID-19.

На 13-й хвилині зустрічі Кріштіану Роналду вивів Ювентус вперед. У другому таймі Пауло Дібала забив другий м’яч туринців в матчі.

Наполі скоротив відставання в рахунку на 90-й хвилині зусиллями Лоренцо Інсіньє, який реалізував пенальті. Однак відігратися гості не зуміли.

Ювентус набрав 59 очок і піднявся на третє місце в Серії А. Наполі з 56 очками займає п’яту позицію.

У наступному турі 11 квітня Ювентус вдома прийматиме Дженоа, а Наполі на виїзді зіграє проти Сампдорії.