Ювентус на виїзді мінімально програв Наполі

Команда Пірло не зуміла наблизитися до лідерів Серії А - Мілана та Інтера

Наполи Ювентус

Наполи - Ювентус. Фото - Getty Images

Ювентус мінімально поступився Наполі (0:1) у гостьовому матчі 22-го туру Серії А.

На 30-й хвилині головний арбітр зустрічі Даніеле Довері за допомогою системи VAR призначив пенальті у ворота Ювентуса. Лоренцо Інсіньє був точний з одинадцятиметрової позначки.

Після перерви Ювентусу не вдалося відігратися. Відзначимо, що гол Альваро Морати в середині другого тайму не був зарахований через офсайд.

Ювентус залишився на третьому місці Серії А. Наполі йде на четвертій позиції, поступаючись Старій синьйорі два очки.

17 лютого Ювентус на виїзді зустрінеться з Порту в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Наполі 18 лютого зіграє проти Гранади в 1/16 фіналу Ліги Європи.