Ювентус у меншості вирвав перемогу в Інтера

Куадрадо оформив дубль

Ювентус - Интер, Getty Images

Ювентус проявив характер і вирвав перемогу в Інтера в матчі 37-го туру Серії А – 3:2.

Туринці відкрили рахунок після точного удару Кріштіану Роналду на 24-й хвилині. Через 11 хвилин Ромелу Лукаку з пенальті зрівняв рахунок. У компенсований до першого тайму час Хуан Куадрадо вдруге вивів господарів поля вперед.

Майже весь другий тайм Стара синьйора провела в меншості. На 55-й хвилині Родріго Бентанкур отримав друге попередження і достроково покинув поле. Інтер відігрався після автоголу Джорджіо К’єлліні.

Але останнє слово все-таки залишилося за Старою синьйорою. Куадрадо оформив дубль, реалізувавши пенальті, призначений за фол Івана Перішича в штрафному майданчику Інтера. На 92-й хвилині склади зрівнялися: Марцело Брозович отримав пряму червону картку за грубу гру.

Команда Андреа Пірло набрала 75 очок і піднялася на четверте місце, обійшовши Наполі. Неаполітанці ще не зіграли свій матч 37-го туру. Інтер достроково став чемпіоном Італії і дограє сезон.

• Серия А, 37-й тур

Ювентус – Интер – 3:2 (2:1)

Голи: Роналду, 24, Куадрадо, 45+3, 88, з пенальти – Лукаку, 35, з пенальти, К’єлліні, аг, 83

Вилучення: Бентанкур, 55 (друге попередження) – Брозович, 92 (пряма червона)