Ювентус в кінцівці зустрічі вирвав перемогу над Торіно в дербі

Стара синьйора піднялася на друге місце Серії А

Интер - Ювентус где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Фото - Getty Images

У 10-му турі Серії А відбулося туринське дербі. Ювентус вдома переміг Торіно з рахунком 2:1.

На 9-й хвилині зустрічі Ніколя Н’Кулу вивів Торіно вперед. На 57-й хвилині Хуан Куадрадо зрівняв рахунок в матчі, але гол колумбійця був скасований після перегляду VAR.

У кінцівці поєдинку Ювентус все ж відігрався. Гол на рахунку Уестона Маккенна. На 89-й хвилині Леонардо Бонуччі приніс перемогу Старій сеньйорі.

Ювентус з 20 очками піднявся на друге місце в Серії А. Команда Андреа Пірло поступається лідеру першості Мілану трьома очками. Торіно займає 18-у позицію.

8 грудня Ювентус зіграє з Барселоною в Лізі чемпіонів, 13 грудня туринці зустрінуться з Дженоа в Серії А. Торіно 12 грудня прийме Удінезе.