Ювентус в неймовірному матчі з шістьма голами зіграв внічию з Сассуоло

Стара синьйора другий тур поспіль втратила очки.

Фото - Getty Images

У матчі 33-го туру чемпіонату Італії Ювентус у видовищному матчі на виїзді зіграв внічию з Сассуоло – 3:3.

Стара синьйора ще в першому таймі зуміла відзначитися двічі – обидва рази своїм партнерам по команді асистував Миралем П’янич. Спочатку боснієць віддав передачу на Данило, а потім допоміг відзначитися Гонсало Ігуаїну.

Але ще до перерви господарі стадіону зуміли відіграти один гол зусиллями Філіпа Джурічича. А вже у другому таймі Сассуоло здивував суперника ще двома голами, які забили Доменіко Берарді і Франческо Капуто.

Ювентус зумів відновити рівновагу завдяки голу Алекса Сандро. Це взяття воріт стало останнім в результативному матчі.

Після цієї гри Ювентус продовжує лідирувати в Серії А, в активі команди 77 очок. Сассуоло набрав 47 очок і займає 8 позицію.