Ювентус втратив перемогу над Удінезе на старті Серії А

Команда Аллегрі вела в рахунку 2:0, але пропустила двічі після перерви
Наполи - Ювентус когда где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Италии

Фото - Getty Images

Ювентус на виїзді зіграв внічию з Удінезе (2:2) в матчі першого туру чемпіонату Італії.

Вже на 3-й хвилині зустрічі точний удар Пауло Дібали вивів Ювентус вперед. В середині першого тайму гості відзначилися ще раз. Гол на рахунку Хуана Куадрадо.

Після перерви Удінезе повернув інтригу в матч – Роберто Перейра реалізував пенальті. У кінцівці зустрічі господарі поля відігралися зусиллями Жерара Деулофеу.

У компенсований час Ювентус міг вирвати перемогу в матчі, але гол Кріштіану Роналду був скасований після перегляду VAR.

Відзначимо, що Роналду, якого пов’язують з можливим відходом з Ювентуса, почав поєдинок на лаві запасних. У другому таймі португалець вийшов на заміну.

У наступному турі Ювентус 28 серпня вдома прийматиме Емполі. Удінезе днем ​​раніше зіграє проти Венеції.