Ювентус з мінімальним рахунком обіграв вдома Фіорентину

Перемогу Зебрам приніс гол захисника Гатті

Ювентус - Фіорентина 1:0 огляд матчу, відео голів за 7 квітня

Ювентус - Фиорентина. Фото - Getty Images

Ювентус на своєму полі здобув мінімальну перемогу у принциповому протистоянні з Фіорентиною у матчі 31-го туру італійської Серії А – 1:0.

Господарі досягли свого на 21-й хвилині, забивши вже восьмий гол у цьому чемпіонаті після кутового. Стільки ж – у Мілана, більше – ні в кого. Захисник Федеріко Гатті добив у порожні ворота м’яч, який відскочив від штанги після удару Адрієна Рабйо.

Після цього команда Массіміліано Аллегрі віддала опоненту м’яч і, як вона це вміє, засушила гру. Декілька разів ювентіні могли поплатитися за пасивність, але Фіалки не використали своїх можливостей. Зокрема, у другому таймі Войцех Щенсни видав чудовий сейв після удару Ніко Гонсалеса.

Мінімальна перемога дозволила Ювентусу набрати 62 очки і відірватися в таблиці від четвертої Болоньї. Фіорентина залишилася на десятому рядку.

У наступному турі Ювентус очікує дербі проти Торіно. Скуадра Віола прийме Дженоа Руслана Маліновського.