17-річний Гунічев приносить Авангарду перемогу в грі з Поліссям

Команда Олексія Городова проявила характер в Житомирі

Авангард Краматорск, fcavangard.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Авангард на відміну від Полісся відчуває подих в спину аутсайдерів чемпіонату. Команда з Краматорська пропускає в Першій лізі вже шість матчів поспіль, причому в кожній грі рівно по одному м’ячу за гру.

Негативна серія для команди Городова продовжилася і в Житомирі. На 16-й хвилині Коваля збив Шинкаренко і арбітр призначив пенальті. Швець без проблем переграв Поспєлова – 1:0. З мінімальною перевагою Полісся команди пішли на перерву.

Але в другому таймі Авангард всерйоз взявся за справу. Спочатку на 57-й хвилині Максим Єрмоленко не реалізував вихід один на один. Максим пробив вище воріт. А на 59-й хвилині Шевченко повалив на газон Гуттінера і арбітр призначив другий пенальті в матчі. З точки Роман Толочко впевнено переграв Маханькова – 1:1.

Це надихнуло гостей, вони пішли вперед і добилися успіху: після подачі Писка з флангу Гунічев ударом головою відправив м’яча в сітку – 1:2. Заміна Городова спрацювала. Відігратися господарі так і не змогли.

Матч завершився перемогою Авангарда. Завдяки цьому Авангард обходить Ниву і виходить на 12 місце. Полісся залишається десятим.

Man of the Match: Єгор Гунічев (Авангард)

17-річний півзахисник краматорського клубу вийшов на заміну і своїм майстерним ударом головою приніс команді вольову перемогу в Житомирі. Для Єгора цей м’яч став дебютним на професійному рівні.

Полісся (Житомир) – Авангард (Краматорськ) – 1:2

Голи: Швець (17, пен) – Толочко (60, пен), Гунічев (77)

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Понєдєльнік, Швець, Прокопчук, Шевченко, Тєрєхов, Гавриленко, Жук, Андрущенко, Глагола, Коваль. Запасні: Медвєдєв, Акубардія, Притіковський, Грицук, Чернецький, Галенков, Островський, Повалій. Головний тренер: Сергей Шищенко

Авангард (стартовий склад): Поспєлов, Шинкаренко, Бородай, Гуттінер, Зубков, Єрмоленко, Писко, Сеницький, Толочко, Скотаренко, Похитайло. Запасні: Якубенко, Чидера, Трояновський, Козлов, Сафонов, Гунічев, Куканов, Чебаненко. Головний тренер: Олексій Городов

17:00 Житомир. Центральний міський стадіон

Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)