20-річний нападник приніс Гірнику-Спорт перемогу в грі з Оболонню

Гірник-Спорт перериває серію з п'яти поразок поспіль

Фото - pfl.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Це був матч сусідів по турнірній таблиці, після якого Оболонь незалежно від результату залишиться на восьмому місці в турнірній таблиці. Гірник-Спорт підійшов до цього матчу в поганому настрої – програв у Першій лізі п’ять матчів поспіль (це клубний антирекорд).

Пивовари пропускали в чемпіонаті вже рекордних для клубу десять матчів – 17 м’ячів. Відзначимо, що Суханов та Мурза починали чемпіонат саме в складі Гірника-Спорт. Для Іващенка це був 30-й матч в якості головного тренера Оболоні.

Перший момент у матчі був створений на п’ятій хвилині, коли Лукас Вентура на швидкості увірвався в штрафний, але вчасно з воріт вийшов Федорівський, який накрив м’яч.

Але в цілому в першому таймі було багато боротьби, але без конструктиву. Команди пішли на перерву без м’ячів, та й з ударами в створ у обох колективів були проблеми.

На початку другого тайму характер гри не змінився. Командам не вистачало агресії в атаці. Після 60-ї хвилини господарі додали в активності, але без гостроти у завершальній стадії атаки.

На 74-й хвилині гравці Гірника-Спорт вибігли в контратаку, яка виявилася гольовою. Після прострілу Вентури забив Єгор Твердохліб – 0: 1. Відігратися підопічні Іващенка не зуміли, і команда Жабченко вперше за шість матчів набирає очки.

Man of the Match: Єгор Твердохліб (ГірникСпорт)

20-річний нападник опинився в потрібний час в потрібному місці і майстерно відправив м’яч у сітку після прострілу Вентури. Цей м’яч став переможним для Гірника-Спорт і шостим для Єгора в сезоні.

Оболонь (Київ) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 0:1

Гол: Твердохліб, 74

Оболонь (стартовий склад): Федорівський, Осман, Безуглий, Лук’янчук, Майданевич, Матяж, Покотилюк, Мединський, Суханов, Слободян, Батальський. Запасні: Литвиненко, Тюрін, Прокопенко, Мате, Скидан, Савченко, Білий, Щебетун, Мурза, Руденко, Голіков, Василенко. В.о. головного тренера: Валерій Іващенко

Гірник-Спорт (стартовий склад): Жмурко, Велєв, Чуєв, Краєв, Кравченко, Чепелюк, Сьомка, Павлиш, Твердохліб, Чередниченко, Лукас Вентура. Запасні: Фіяло, Богомаз, Черниш, Литовченко, Дедух, Осипенко, Дмитрук, Насібулін, Климов, Якубов, Вісенте. Головний тренер: Ігор Жабченко

05.06.2021. 17:30. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)