Агробізнес добув сьому поспіль перемогу, обігравши Полісся

Команда Чижевського зимуватиме на першому місці

Агробизнес, fcab.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Перемога над Миколаєвом в минулому турі додала емоцій гравцям Агробізнесу, адже команда Чижевського вийшла на перше місце за підсумками першого кола. Сьогодні ж у разі перемоги Агробізнес міг стати одноосібним лідером Першої ліги, тому з мотивацією в цій грі у гостей не було проблем. Відзначимо, що до цього виїзду Агробізнес виграв шість матчів поспіль, що є найкращою серією сезону.

В історії протистоянь проти житомирської команди Агробізнес отримав сім очок з дев’яти можливих, проте навряд чи гості могли розраховувати на легку прогулянку, адже Полісся знає як давати бій будь-якому супернику.

Гості довго придивлялися один до одного, а перша гострота в матчу з’явилася лише до 18 хвилині, коли Галенко від лінії штрафного дав передачу під удар Гавриленку, який відмінно приклався до м’яча, але занадто неточно. А в наступній атаці гості забили. Даудов завозився з м’ячем в центрі поля, його обікрав Микола Когут, знайшов розрізною передачею Семенця, який з району штрафного сильно пробив в дальній кут. 0:1.

Господарі перехопили ініціативу і протягом наступних десяти хвилин мали свої напівмоменти, розіграли пару кутових. Але гравці Агробізнесу виглядали швидшими і читали всі можливі продовження атак від суперника.

І на 30 хвилині команда Чижевського забила вдруге в результаті затяжної позиційної атаки. Микола Когут отримав передачу на правому фланзі і зробив простріл низом у штрафну. М’яч після рикошету опинився у Груші, який без роздумів пробив з району 11-метрової позначки. 0: 2.

Вже на початку другого тайму рахунок став розгромним. Черненко навісив з кутового, Юхимович несподівано опинився один перед порожніми воротами і ударом головою зробив рахунок 0:3.

Надалі гості віддали ініціативу супернику, за що і поплатилися на 75 хвилині. Понєдєльнік заробив пенальті, вдало підставившись на куті штрафного, Галенко розвів м’яч і Мозіля по різних кутах. 1: 3.

На більше житомирян не вистачило і Агробізнес, здобувши перемогу, на зимівлю йде на першому місці.

Man of the Match: Микола Когут (Агробізнес)

Взяв участь у всіх трьох голах. Буквально замучив на своєму правому фланзі опонентів, не гребуючи з’являтися і в центрі поля. Саме після включення в центрі поля одного з братів-близнюків Миколи і був забитий перший і найважливіший м’яч.

Полісся (Житомир) – Агробізнес (Волочиськ) – 1:3

Голи: Галенко, 75, з пенальті – Семенець, 20, Груша, 30, Юхимович, 50.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Бринько, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Даудов, Чернецький, Понєдєльник, Галенков, Галенко. Запасні: Яшков, Шевченко, Притиковсбкий, Ковальов, Жук, Кузнецов, Савошко, Повалій, Семчук, Медведєв. Головний тренер: Сергій Шищенко

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Юхимович, Дідик, Курило, І.Когут, Думанюк, М.Когут, Черненко, Груша, Семенець. Запасні: Воробей, Артым, Ярмоленко, Слотюк, Косовский, Немтінов, Петров. Головний тренер: Александр Чижевський.

• 29 листопада. 13:00. Київ. Стадіон ім. Баннікова
  • Арбітр: Євген Петренко (Одеса)