Агробізнес на виїзді переміг Миколаїв і вийшов на перше місце

Команда з Волочиська забила по голу в кожному з таймів

Агробизнес, facebook.com/fcab.com.ua

Влад Власенко, Sport Arena

У поєдинку 15-го туру Першої ліги зустрічалися дві команди, що претендують на вихід в УПЛ. Миколаїв на своєму запасному полі грав з Агробізнесом, який за підсумками попереднього туру зумів піднятися на другу сходинку турнірної таблиці. Принципове протистояння двох команд з верхівки таблиці – матч обіцяв бути спекотним.

Агробізнес перед грою повідомив, що Олександр Чижевський може розраховувати на 18 гравців, а ПЛР-тестування команди показало виключно негативні результати. Відмінна новина на додаток до того, що у команди з Волочиська перед цією грою була серія з п’яти перемог поспіль. У Миколаєва через дискваліфікацію сьогодні не мав можливості вийти на поле нападник Володимир Одарюк.

Вже на перших хвилинах біля воріт господарів було небезпечно після хорошого удару в ближній кут зі штрафного від Черненко, але врятував Миколаїв і зробив сейв Лободров. А вже через кілька хвилин кіпер був безсилий: Іван Когут доставив м’яч в штрафну з флангу, там круглий дістався Роману Дідику, а той пробив в дальній кут низом. 1:0 – швидко повів Агробізнес, оформивши справжній “холодний душ” для Миколаєва вже на 7-й хвилині.

Варто відзначити, що Миколаїв бадьоро відповів на пропущений м’яч, перехопивши ініціативу і більше атакуючи після м’яча Дідика. Відзначимо непоганий момент після штрафного – подачу виконав Богдан Куксенко, а Дмитро Сула головою спрямував м’яч поруч зі штангою. Ближче до середини тайму з-за меж штрафного потужний удар завдав Вадим Вітенчук – витягнув Мозіль. Трохи пізніше після удару Кушніренко кіпер і зовсім мало не припустився фатальної помилки і не випустив м’яч в ворота, але все ж встиг кіпер Агробізнесу накрити круглого майже на лінії воріт. У першому таймі обидві команди продовжували огризатися і атакувати, але на перерву все ж пішли за мінімальної переваги гостей.

Другий тайм почався з конфузу – несподівано спрацювала система поливу газону в Миколаєві і командам довелося дивитися на своєрідний “фонтан”, призупинивши гру. Відзначимо, що проблему так швидко вирішити не вдалося і пауза в грі затягнулася як мінімум на десять хвилин. Подальші події на полі показали, що цей форс-мажор пішов на користь скоріше Агробізнесу – Віталій Груша підхопив м’яч біля чужого штрафного і з середньої дистанції пробив точно в кут воріт Лободрова, який не дотягнувся в стрибку – 2:0 для гостей.

Миколаїв виглядав непогано і заробив штрафний з ідеальної позиції в півколі біля штрафної, але підійшовший до м’яча Дмитро Сула пробив вище воріт Мозіля. Десь в середині другої половини Корабели і зовсім могли пропустити третій м’яч від команди Олександра Чижевського, але приголомшливий сейв зробив Богдан Лободров, витягнувши м’яч у ближню дев’ятку після удару суперника з-за меж штрафного майданчика.

У підсумку команди завершували матч з великою кількістю єдиноборств, але без великої кількості моментів. Агробізнес по праву переміг і домігся вже шостої перемоги поспіль в чемпіонаті. Команда Чижевського вийшла на перше місце турнірної таблиці Першої ліги, обійшовши Чорноморець за додатковими показниками. А ось Миколаїв хоч і боровся, намагаючись нав’язати супернику свій футбол, але забити так і не зумів – підопічні Іллі Близнюка опустилися на шосте місце.

Man of the match - Віталій Груша (Агробізнес)

Бадьорий матч провів Віталій Груша, зумівши відзначитися у другому таймі. Більш того, його м’яч вийшов справжньою окрасою цього матчу, в якому було багато боротьби. Віталій прекрасно зорієнтувався в непростому епізоді і показав відмінну точність, пробивши точно в кут.

• Перша ліга. 15-й тур

МФК Миколаїв – Агробізнес (Волочиськ) 0:2 (0:1)
Голи: Дідик, 10, Груша, 56

МФК Миколаїв (стартовий склад): Лободров, Кулініч, Порох, Парцванія, Ульянов, Кушніренко, Паламар, Вітенчук, Яворський, Куксенко, Сула. Запасні: Жемчужний, Охрончук, Мельничук, Прядун, Березянський, Ляшевський, Росляков, Кравченко, Фальковський, Войцеховський. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Юхимович, Дідик, Микола Когут, Курило, Груша, Семенець, Думанюк, Іван Когут, Черненко, Романюк. Запасні: Артим, Ярмоленко, Слотюк, Палюх, Косовський, Семенюк, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський.

25 листопада. 13.00. Миколаїв. “Верхнє поле ЦГЗ”
Арбітр: Артем Михайлюк (Київ)