Агробізнес несподівано обіграв Волинь

Агробізнес вийшов на гру з лідером в футболках з підтримкою Собуцького.

Фото - fcab.com.ua

Претенденти на медалі зустрічалися на стадіоні в Винниках. Справа в тому, що стадіон Агробізнесу забанили на час розглядів навколо гучного справи з побиттям арбітрів пару турів тому і довічної дискваліфікації почесного президента Агро Олега Собуцького. Власне, гравці вийшли в футболках з його зображенням і написом «Президент, ми завжди з тобою»!

Волинь набрала відмінний хід, вигравши два матчі поспіль і приїхала в Винники з відмінним настроєм. І якщо у гостей практично не було кадрових втрат (запасний Неділько і не набравший форму Норенков не береться до уваги), то господарі не дорахувалися свого основного бомбардира Семенца.

Вже на третій хвилині Агробізнес вийшов вперед. Це Гагун пройшов по правому флангу, навісив у штрафну і ніким не прикритий Семенюк ударом головою поклав м’яч чітко в кут. 1:0. Волинь відповіла лише на 13 хвилині, коли Хагназарі наважився на дальній удар і заробив кутовий.

А на 21 хвилині Агробізнес скористався спокійним перебігом гри і несподівано забив. Петров в центрі поля забезпечив передачею Когута, який підробив під ліву, і несподівано пробив метрів з 20. М’яч влетів чітко в дальній кут. 2:0.

У гостей нічого не виходило в атаці, не дивлячись на те, що до перерви притиснули суперника до їхніх воріт. Ближче до третього м’яча були господарі, коли триходівку ударом з району штрафного закінчував Кухарук – над воротами.

У другому таймі з перших хвилин гості намагалися заволодіти ініціативою. Господарі теж не здавалися і могли забивати. Микола Когут наважився на удар від кута штрафного і Литовченко в останній момент перевів м’яч на кутовий з дальнього кута. На 71 хвилині Приндета трохи не дотягнувся до прострілу з правого флангу від не активного Кожанова.

Але останнє слово було за господарями. Пройшла чергова атака Агробізнесу по центру, Кухарук віддав вправо на свіжого Черненко, який прошив ударом в дальній кут Литовченко. 3:0.

В результаті Агробізнес віддав боржок Волині за поразку в першому колі і закріпився на третьому місці.

MAN OF THE MATCH Микола Когут (Агробізнес)

Хоч і замінили в середині другого півзахисника, черговий яскравий матч провів один з братівблизнюків Агробізнесу. Тримав у напрузі захисників Волині, і забив найважливіший м’яч для своєї команди.

Агробізнес – Волинь – 3:0

Голи: Семенюк, 3, Когут М., 21, Черненко, 82.

Агробізнес (СТАРТ): Мозіль, Петров, Думанюк, Когут М., Курило, Дідик, Гагун, Кухарук, Бойчук, Юхимович, Семенюк.

Запасні: Артим, Воробей, Слотюк, Захарченко, Груша, Когут І., Палюх, Козьбан, Черненко, Іванченко, Косовський.

Головний тренер: Олександр Чижевський.

Волинь (СТАРТ): Литовченко, Сімінін, Михалик, Приндета, Цюпа, Чачуа, Рябов, Волошинович, Кожанов, Хагназарі, Куліш.

Запасні: Леванідов, Конкольняк, Мартинюк, Климець, Кізілатеш, Сад, Ульянов, Кобзар.

Головний тренер: Андрій Тлумак.

Попередження: немає – Волошинович, 36, Мартинюк, 60

24 липня. 26 тур. 18:00. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)