Когут Агробизнес

Николай Когут, ye.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

UPD. Текст оновлений після отримання відео кращої якості.

У гості до головного аутсайдера приїхала друга команда Першої ліги Агробізнес. Для Вадима Євтушенка ця гра стала дебютною на посаді головного тренера Кристала. Агробізнес вже набрав ігровий тонус, адже команда встигла сенсаційно перемогти Шахтар у Кубку України (1:0). Гості вважалися явними фаворитами протистояння, адже Кристал не може виграти вісім матчів поспіль, а Агробізнес, навпаки, сім матчів перемагає.

У цьому матчі була своя родзинка, адже найкращий бомбардир Кристала Іван Гливий цього міжсезоння перейшов саме в Агробізнес. Іван почав матч на лавці запасних.

А ось господарі вже на 10-й хвилині відкрили рахунок в матчі. Пройшов навіс до штрафного, Ходаковський від лінії воріт відкинув назад, і м’яч після рикошету опинився у Тарасенка, який поклав м’яч у верхній кут. 1:0.

Щоправда, Агробізнес відігрався через кілька хвилин. Романюк неймовірною за виконанням розрізною передачею з флангу знайшов у центрі штрафного Шаповала, який в дотик пробив між руками досвідченого новачка господарів Кліщука. Потім Шаповал розстрілював воротаря впритул, але Кліщук зреагував на удар.

А ще через 15 хвилин гості вийшли вперед. На 34-й хвилині пройшов навіс на правий фланг, Романюкпершим дотиком підробив м’яч, а другим віддав цілеспрямовану передачу до центру штрафного, і Слотюк скористався прострілом. 1:2. Гості заграли активніше, намагалися відігратися, але все закінчувалося банальними навісами до штрафного Мозіля.

У другому таймі гравці Кристала продовжили тиск на ворота суперника, але в підсумку пропустили самі. Микола Когут відкотив на фланзі все тому ж Романюку, той навісив, і Іван Когут, який вийшов на заміну, ударом головою розстріляв ворота Кліщука. 1:3.

Господарі здаватися не збиралися, організовуючи одну за одною атаки на ворота Мозіля. Підопічні Євтушенка точно заслужили на гол, але крапку в матчі поставив саме Агробізнес, а гол організували гравці, що вийшли на заміну. Пройшов простріл зліва, Семенець п’ятою продовжив м’яч уздовж лінії воротарського, і Немтінов увігнав його в порожні ворота. 1:4.

Агробізнес у цікавому матчі здобуває перемогу і продовжує переслідування Чорноморця в боротьбі за перше місце турнірної таблиці.

Man of the Match: Юрій Романюк (Агробізнес)

Традиційно активний правий захисник провів черговий надпотужний мтч. Після його трьох передач партнери забивали, що й заклало фундамент перемоги. До слова, його перша передача цілком може увійти до футбольних підручників.

• Перша ліга. 17-й тур

Кристал (Херсон) — Агробізнес (Волочиськ) — 1:4

Голи: Тарасенко, 10 — Шаповал, 16, Слотюк, 34, И.Когут, Немтінов, 90+2

Кристал (стартовий склад): Кліщук, Максименко, Кіричук, Логінов, Лаптєв, Сорокін, Дмитренко, Ходаковський, Тарасенко, Головкін, Кателін. Запасні: Солдатенко, Смірнов, Сениця, Плечій, Цибульський, Біденко, Гогітідзе, Клюєв, Вакуленко, Титаєвський. Головний тренер: Вадим Євтушенко.

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Слотюк, Дідик, Курило, Шаповал, Юхимович, Думанюк, М.Когут, Черненко, Семенюк. Запасні: Артим, Бойчук, Гливий, Косовський, І.Когут, Немтінов, Семенець. Головний тренер: Олександр Чижевський.

14:00. Херсон. Стадіон «Кристал»

Арбитр: Ігор Бич (Київ)