favbet
favbet

Агробізнес в меншості рятує одне очко в матчі з Альянсом

Альянс не реалізував пенальті і відразу пропустив гол, який коштував йому перемоги

Фото - fcab.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Четверта команда першості гостювала у дев’ятої. У минулому турі Агробізнес вперше після тривалої переможної серії поступився на «Арені Львів» Металісту 1925 і втратив місце в трійці кращих. Матч проти Альянсу обіцяв бути досить непростим для Агробізнесу, адже новачок Першої ліги за чотири останні домашні матчі набрав аж 10 очок.

Господарі в перші півгодини не раз били по воротах Мозіля, але найнебезпечніший удар згадується у Ярошенко-молодшого, який без роздумів сильно відправив м’яч у ворота з лінії штрафної. Гості намагалися загострювати за рахунок навісів зі стандартів, але не вистачало останньої передачі. А на 30 хвилині господарі забили. Герт забезпечив передачею в штрафну Влада Шарая і брат-близнюк з району кута воротарського сильно пробив у верхній дальній кут. 1:0. До перерви нічого не змінилося, гості прагнули зрівняти рахунок, але нічого у них попереду не виходило.

Початок другого тайму був за гостями, які намагалися нагнітати, але все марно. Ближче до середини тайму гра вирівнялася, хоча м’яч все більше гостював на половині поля Альянсу. Красномовна статистика першої години гри – у Агробізнесу в графі удари в ствір був зафіксований «нуль».

А на 79 хвилині завдання Агробізнесу ускладнилося, коли Романюк сфолив на Владі Шараї і отримав другу жовту. Через три хвилини Микола Когут в своїй штрафній збив Поднібенного, але Загинайлов ударом з «точки» потрапив в перекладину, а після добивання Агапов пробив поруч зі штангою.

І через дві хвилини гості зрівняли рахунок після курйозного моменту. Груша отримав передачу в штрафний, сильно пробив в створ воріт, м’яч влучив у стійку і від спини Єфанова залетів у ворота – захисники м’яч винесли, але арбітр зафіксував, що той перетнув лінію воріт. 1:1.

У підсумку, Агробізнес відвозить складну нічию і до вечора повертається на третю позицію.

Man of the match: Вячеслав Піднебенний (Альянс)

Відмінний матч центрального півзахисника, який був не зовсім помітний в матчі, але центральну вісь повністю контролював. І в тому, що гості з величезними труднощами доходили до воріт Альянсу велика заслуга досвідченого гравця.

Альянс (Липова Долина) – Агробізнес (Волочиськ) – 1:1

Голи: В.Шарай, 29 – Груша, 85

Нереалізований пенальті: Загинайлов, 80.

Альянс (стартовий склад): Єфанов, Пісний, Пікуль, Герт, Рогозинський, Лебеденко, Піднебенний, Ярошенко, Агапов, В.Шарай, Зубков. Запасні: Меженський, Лучик, Шпирьонок, Сидоренко, Загинайлов. Головний тренер: Юрій Ярошенко

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Слотюк, Курило, Бойчук, Думанюк, Черненко, Немтінов, І.Когут, Н.Когут, Семенець. Запасніе: Артим, Дідик, Ярмоленко, Ємаєв, Груша, Гливий. Головний тренер: Олександр Чижевьский.

Видалення: Романюк, 79 (друге попередження).