Агробізнес в скандальному матчі з двома вилученнями зіграв внічию з МФК Миколаїв

У головній ролі - бригада арбітрів на чолі з Анастасією Романюк.

Агробизнес, fcab.com.ua

Олександр Олійник, Sport Arena

МФК Миколаїв в минулому турі феєрично переміг Металіст 1925, практично позбавивши харків’ян всіх шансів на підвищення в класі після закінчення сезону. Успіхи Корабелів не залишилися непоміченими – форвард Вадим Яворський став найкращим гравцем, а коуч Миколаєва Ілля Близнюк визнаний кращим тренером. Агробізнес завдяки голу Семенця здобув мінімальну перемогу над Прикарпаттям і напередодні зустрічі посідав третє місце в турнірній таблиці.

Перший небезпечний момент у матчі привів до забитого м’яча. На 20-й хвилині Зарічнюк навісив з правого флангу, куди шикарно увірвався Охрончук. Гагун і Мозіль залишилися не при справах – 1:0 на користь Корабелів і дебютний гол Охрончука в складі миколаївців. Однак Агробізнес відігрався через три хвилини – Семенець ефектно розібрався в ситуації, пробивши Агаларова (забитому м’ячу передував підкат Ляшевського, від якого м’яч і відскочив до Семенця).

Втім, гол господарів явно залишається на совісті “арбітріні” Анастасії Романюк. Справа в тому, що гольова атака Агробізнесу почалася з ауту господарів, проте м’яч був введений в гру на добрий десяток метрів ближче до володінь Миколаєва – в свою чергу, м’яч вийшов за бокову лінію ближче до центру поля. Коуч Корабелів Близнюк навіть вийшов на поле, висловлюючи своє обурення діями бригади, проте все, що вдалося домогтися – це жовта картка для нього самого.

Втім, скоро Близнюк був видалений – наставник Миколаєва знову висловив невдоволення рішеннями Романюк і покинув технічну зону. А в грі варто згадати лише неточний удар Зарічнюка (поруч зі штангою) і простріл Гагуна, який перервав Парцванія.

Після перерви Миколаїв заволодів ініціативою і почав активно насідати на володіння Мозіля. До небезпечних моментів справа не дійшла, але варто відзначити, що Агробізнес який був змушений грати на контратаках, також не здобув ніяких дивідендів. Боротьба тривала в кожному епізоді, а найбільш гострим шансом варто виділити домашню заготовку кутового удару від Корабелів – Паламар прострілив на лінію штрафного, а удар Охрончука на себе прийняв Бойчук. А в середині другого тайму Миколаїв знову вийшов вперед. Свіжий Кравченко розігнав контратаку, протягнув м’яч (Юхимович і Дідик виступили в ролі статистів) і прострілив на дальню штангу, де виявився абсолютно ніким не прикритий Яворський – 2:1!

Агробізнес зрозумів, що перемога спливає. Господарі заметушились, пішли навіси, пішли моменти – в одній атаці Курило перевірив на міцність штангу, а через кілька секунд Агаларов перевів м’яч в каркас воріт після удару Петрова. А в компенсований час Агробізнес зумів вирвати нічию. Дальній удар від одного з гравців Агробізнесу, Агаларов невдало відбив м’яч перед собою, на добиванні Петров виграв верхову боротьбу у Березянського і скинув на Когута – 2:2 …

Відзначимо, що цей гол теж також зі “смаком” скандалу – швидше, мова йде про fair play з боку гравців Агробізнесу. У момент атаки на газоні лежав вінгер Миколаєва Кравченко, а ось Романюк, швидше за все, не помітила цього і не дала дозволу медикам вийти на поле. Далі – більше: адже в наступній атаці небезпечний підкат Біневський прізвел до невеликої штовханини і вилучення все того ж Кравченка. А ось футболу ми більше не побачили. Підсумок зустрічі – 2:2.

Man Of The Match: Іван Когут (Агробізнес)

Спочатку було бажання вписати сюди Кравченко, Агаларова, Яворського або Охрончука. Але все ж героєм зустрічі став Когут. Вийшовши на заміну, хавбек приніс важливі очки для Агробізнесу. І неважливо, чи потрапить його команда в УПЛ за підсумками сезону чи ні – головне, що в його кар’єрі був цей матч з феєричним камбеком і дебютним голом у ПФЛ.

Агробізнес – МФК Миколаїв – 2:2 (1: 1)
Голи: Семенець, 23, Когут, 89 – Охрончук, 20, Яворський, 67

Агробізнес (старт): Мозіль, Дідик, Думанюк, Когут, Курило, Юхимович, Гагун, Семенюк, Бойчук, Кухарук, Семенець. Запасні: Артим, Воробей, Слотюк, Захарченко, Груша, Когут, Палюх, Козьбан, Черненко, Іванченко, Косовський, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський.

МФК Миколаїв (старт): Агаларов, Порох, Парцванія, Березянський, Ульянов, Ляшевський, Вітенчук, Охрончук, Паламар, Зарічнюк, Яворський. Запасні: Шеліхов, Росляков, Швець, Біневський, Войцеховський, Черепущак, Кравченко, Куксенко, Ковальов. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Вилучення: Близнюк, 30 (головний тренер), Кравченко, 90+4.

3 серпня. 18:00. Хмельницький. “Поділля”
Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)