Команда з Волочиська забила в кожному таймі по голу

Агробізнес в Винниках обіграв Прикарпаття - Перша ліга України

Агробизнес, fcab.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Агробізнес підходив до гри з Прикарпаттям не в найкращому моральному стані. Команда три матчі поспіль не може забити і виграти. Прикарпаття відставало від Агробізнесу всього на два очки, тому в разі перемоги івано-франківський колектив міг обійти свого суперника в турнірній таблиці.

Матч обіцяв бути цікавим і напруженим, адже суперники один з одним знайомі ще з аматорських часів. Становище в турнірній таблиці змушувало команди грати на перемогу, хоча Прикарпаття приїхало не найсильнішим складом – у деяких гравців виявили COVID-19. Тому з перших хвилин в матчі вийшов новачок команди Сад. Додамо, що команди грали в Винниках через внесення Волочиського району в «червону зону».

Після перших десяти хвилин господарі перевели м’яч на половину поля суперника. Вже на 17 хвилині Іван Когут з району штрафного небезпечно пробивав, але в останній момент під м’яч кинувся Пархуць і допоміг воротареві уникнути гола. Наступний небезпечний удар в матчі стався на 36 хвилині, коли Петров після розіграшу кутового пробив головою повз дальню штангу. А в наступній атаці господарі забили, а гол створили брати Когути. Микола прострілив справа, Іван пробив з лінії штрафної і Кузьмін невдало підставив ногу, перевівши м’яч в свої ворота. 1:0.

А перед свистком на перерву класно з району штрафного бив Воробчак, але Сердюк витягнув м’яч з-під поперечини. На початку другого тайму господарі забили вдруге. Петров заробив штрафний у центральній зоні, і Черненко прямим ударом зі штрафного зміцнив перевагу своєї команди. 2:0.

Прикарпаття відповіло двома випадами в штрафний суперника, але все марно. Господарі додали в активності і думали про те, як забити третій м’яч. І домоглися свого на 87 хвилині. Після удару Писка м’яч потрапив в руку Пастуха і це пенальті. Черненко був точний. 3: 0.

Man of the Match: Руслан Черненко (Агробізнес)

Хороший матч провів півзахисник. Саме такої агресії не вистачало гравцю в попередніх матчах. У матчі з знекровленим Прикарпаттям Черненко відіграв відмінно, постійно нагнітаючи на ворота суперника, змушуючи того помилятися. І два м’ячі стали квінтесенцією його вдалих дій.

Агробізнес (Волочиськ) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 3:0

Голи: Когут І., 38, Черненко, 48, 88, з пенальті.

Агробізнес: Мозіль, Дідик, Юхимович, Когут М. (Писко, 85), Курило, Слотюк, Семенюк (Груша, 75), Думанюк (Косовський, 79), Когут І. (Іванченко, 90), Черненко, Петров (Семенець, 67). Запасні: Воробей, Артим, Захарченко. Головний тренер: Олександр Чижевський.

Прикарпаття: Сердюк (Барасюк, 86), Пастух, Пархуць, Конкольняк, Кузьмін, Вацеба (Геник, 62), Кохман (Дербах, 77), Сад (Сондей, 58), Барчук, Цюцюра, Воробчак (Волошинович, 58). Запасні: Бочкур, Коржак, Павлюк. Головний тренер: Руслан Мостовий.

31 жовтня. 14:00. Винники. Стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Степан Лапко (Львів)

Попередження: Думанюк, 29, Юхимович, 78 – Пархуць, 34, Цюцюра, 40, Барчук, 43, Кохман, 53, Пастух, 80.