Агробізнес вдома переграв Краматорськ. Гості програли вперше в сезоні

Підопічні Чижевського перемагають вперше в сезоні

Агробізнес вдома переграв Краматорськ. Гості програли вперше в сезоні - Перша ліга України

Фото - fcab.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Краматорськ знаходився в трійці клубів, які після двох турів очок в Першій лізі не втрачали. А ось безвиграшна серія Агробізнесу ще з минулого сезону тривала п’ять ігор: дві нічиї і три поразки. Звідси – особлива принциповість протистояння, яке в підсумку вийшло і результативним, і переможним для однієї зі сторін.

Команди спокійно розпочали гру, без особливого ризику попереду. Перший небезпечний момент у матчі стався на 22-й хвилині, коли після подачі зі стандарту Максим Єрмоленко переправляв м’яч у ворота, але влучив у штангу. На 25-й хвилині господарі відкривають рахунок, скориставшись заробленим Грушею стандартом. Руслан Черненко прямим ударом зі штрафного не залишає шансів Поспєлову – 1:0. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Агробізнесу.

Зі старту другого тайму гості кинулися відіграватися, але підопічні Чижевського організовано захищалися. На 64-й хвилині господарі знайшли свій шанс і збільшили перевагу. Отримавши пас з глибини лівого флангу, Віталій Груша пробив і м’яч з рикошетом від Агапова залетів за спину Поспєлова – 2:0. У психологічному плані цей пропущений м’яч вплинув на Краматорськ. На 80-й хвилині небезпечно пробивав повернувшийся в заявку ФК Краматорськ Сеницький, але блискуче зіграв Мозіль.

Таким чином, гра завершилася перемогою Агробізнесу. Підопічні Чижевського перемагають вперше в новому сезоні.

Man of the match: Руслан Черненко (Агробізнес)

28-річний хавбек забив дуже красивий м’яч зі стандарту, який поклав початок перемоги агробізнесу.

Агробізнес (Волочиськ) – ФК Краматорськ 2:0

Голи: Черненко, 25, Груша, 64

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, М.Когут, Юхимович, Курило, Нагорний, Вербний, Думанюк, І.Когут, Черненко, Синиця, Груша. Запасні: Задерейко, Артим, Слотюк, Бойчук, Карась, Ємаєв, Гудзинський, Семенюк, Семенець, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський

Краматорськ (стартовий склад): Поспєлов, Агапов, Зубков, Пропопчук, Мягков, Вітенчук, Підручный, Сеницький, Коробка, Трояновський, Єрмоленко. Запасні: Якубенко, Козлов, Гунічев, Куканов, Дорошенко, Шушко, Сухаров, Геловані, Похитайло. Головний тренер: Олексій Городов

18:30. Волочиськ. СК «Юність».

Арбітр: Павло Дубровець (Житомир)