Агробізнес втримав перемогу над Поліссям і скоротив відставання від трійки кращих

У Волочиську відбувся перенесений матч 1-го туру Першої ліги 2020/21

Фото - fcab.com.ua

Лев Зінгер, Sport Arena.

Дуже важливий, насправді, матч залишив перший тур на травневий розгуляй. У Волочиськ прибуло Полісся, якраз напередодні обіграло Волинь. За цю перемогу наставник житомирян Шищенко був визнаний кращим тренером тижні, а молодий нападник Коваль, забивши три м’ячі за два останні матчі, знову опинився в збірній туру. Чи варто було Агробізнесу побоюватися цього суперника? Ну звичайно ж. Занадто багато очок розгубили підопічні Чижевського, занадто малий у них кадровий резерв і можливість варіювати грою, щоб зверху вниз поглядати нехай навіть на новачків Першої ліги. Якщо господарі виставили традиційні для себе 4-5-1, то гості спробували здивувати, випустивши одночасно силового форварда Галенка та швидкаря невеликого росту Коваля, а також спорудивши 4-4-2 без яскраво виражених вінгерів.

Тому, що похвально, Агробізнес з перших хвилин постарався позначити гостроту. І якщо Семенець найнебезпечніший простріл Семенюка не замкнув лише через блок від суперників, а воротар Маханьков парирував сильний удар Черненка, то через кілька хвилин сам вінгер господарів відкрив рахунок. Семенюк отримав пас з правого флангу від Дудика і в дотик забив з меж воротарського – 1:0. Другий гол у чемпіонаті для Сергія.

Тут треба визнати, що Полісся намагалося огризатися. Уже в дебюті намагався пробити головою невисокий форвард Коваль, пізніше хльостко пробивав з лівого краю Власюк, непогано підключався до атак активний Понедєльнік, а перед перервою після поперечного пасу Грицука Гавриленко дуже небезпечно, але трохи неточно пробив здалеку. Треба було закріплювати перевагу – і господарям це вдалося в компенсований час першого тайму. Семенюк підключив до атаки Романюка, і Юрій видав на руки майстерність. На замаху прибрав захисника Власюка і з лівої ноги запустив м’яч у дальню «шістку» – 2:0. Третій гол для правого захисника (при шести ассистах) і друга в чемпіонаті гольова передача для його асистента.

Напевно у житомирян був план порятунку, але його зруйнував швидкий гол господарів. Після скидки Думанюка, Семенець прийняв м’яч на груди і, помітивши вихід воротаря, метрів з 20-ти з правої ноги запустив ще один красивий м’яч – 3:0. Це четвертий гол Богдана в чемпіонаті, ще один він забив в кубку – так-так, в чвертьфіналі Шахтарю. Житомиряни намагалися відігратися, але п’ята Ковальова після удару Власюка не ​​дезорієнтувала воротаря Агробізнесу Мозіля. А слідом активний Власюк відгукувався на закид Грицука – але і бити-то не було сенсу, офсайд.

Підсумком штурмових атак Полісся став заслужений гол. Грицук на рубежі штрафного майданчика почав пакувати суперників і виконав відмінну подачу на лінію воротарського майданчика, де інший півзахисник, Гавриленко, випередив усіх і в падінні прокинув м’яч повз Мозіля – 3:1. Це надихнуло гостей, пішли заміни і ось інтрига повернулася на повну. Островський і Жук влаштували перепасовку на рубежі штрафного майданчика, пас Вадима адресувався не Власюку, але він вже на куті воротарського випередив одноклубника і з правої ноги пробив у дальній нижній кут – 3:2. Три очки, які, здавалося, вже в кишені Агробізнесу, почали випаровуватися у господарів прямо на очах.

Втім, за рахунок організованості і своєчасних замін Агробізнес не дозволив суперникам довести справу до сенсації. 45 очок набирає Волочиський клуб і максимально наближається до трійки кращих. Полісся з 28 очками залишається на десятому місці.

Man of the Match: Сергій Семенюк (Агробізнес)

Тут просто: гол і гольова передача, постійна активність попереду.

Агробізнес (Волочиськ) – Полісся (Житомир) – 3:2

Голи: Семенюк, 12, Романюк, 45+1, Семенець, 50 – Гавриленко, 67, Власюк, 78

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Юхимович, Дідик, Курило, Бойчук, Думанюк, Черненко, Дудик, Семенюк, Семенец. Запасні: Задерейко, Артим, Слотюк, Ярмоленко, Шаповал, Ємаєв, Косовський, Груша, Гливий, Немтінов, І.Когут. Головний тренер: Олександр Чижевський.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Понєдєльнік, Швець, Прокопчук, Власюк, Терехов, Гавриленко, Грицук, Ковальов, Коваль, Галенко. Запасні: Медведєв, Жук, Притиковський, Чернецький, Акубардія, Островський, Андрущенко, Повалій. Головний тренер: Сергій Шищенко.

• 16:00. Волочиськ. Стадіон «Юність».
  • Арбітр: Олександр Каленов (Львів)