Агробізнес забив Креміню п’ять голів і здобув яскраву перемогу

Команда Олександра Чижевського піднялася на п'яте місце

Агробизнес, facebook.com/fcab.com.ua

Влад Власенко, Sport Arena

У поєдинку 12-го туру Першої ліги України Агробізнес приймав Кремінь. Господарі були такими лише номінально, адже проводили цей поєдинок не в Волочиську Хмельницької області, а у Львівській області, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках (колишній дім львівського Руху). Все через карантинні обмеження і розподіл території України на різні зони з відповідними обмеженнями.

Команди лише двічі зустрічалися один з одним у своїй історії – Агробізнес поки що жодного разу не перемагав Кремінь (2:2, 0:4). Відзначимо, що матч через дискваліфікацію пропускав півзахисник кременчужан Руслан Зубков. Команда Олександра Чижевського явно підходила до зустрічі в гарному настрої, адже в попередньому турі їм вдалося перемогти в Одесі лідера – Чорноморець (1:0). Кремінь, в свою чергу, в минулій грі чемпіонату Першої ліги розділив очки з Миколаєвом (1:1).

Активніше матч почав Агробізнес, створивши хороший момент вже на 10-й хвилині: виграв верхову дуель із суперником в чужій штрафній Богдан Семенець та пробив під поперечину головою – сейв Олійника виручив Кремінь. А через пару хвилин команді із Хмельницької області довелося зробити вимушену заміну в зв’язку з травмою воротаря: основного кіпера Олега Мозіля замінив Олександр Воробей.

Команда Олександра Чижевського продовжувала домінувати на полі і створювати моменти: двічі поспіль рятував Кремінь воротар після ударів від Віталія Груші і Руслана Черненка, а слідом з-за меж штрафного пробивав Артур Думанюк, але в площину воріт йому потрапити не вдалося.

Кремень явно не влаштовував такий хід гри, і до середини першого тайму гості створили свій момент, причому дуже небезпечний. Це Станіслав Сорокін отримав простір в чужому штрафному і добре пробив в ближній кут воріт Воробея – штанга врятувала Агробізнес. А на 37-й хвилині команда Олександра Головка і зовсім вийшла вперед. Дмитро Юхимович збив у власному штрафному Дениса Галату, а Сорокін, який підійшов до точки, пробив точно в кут – 1:0 для Креміня.

Але було б несправедливо, якби Агробізнес пішов в роздягальню в статусі команди, що програє, враховуючи як розвивалися події в цьому матчі. Руслан Черненко з центру поля закинув м’яч вперед на Івана Когута, той прострілив на Грушу, але з його ударом впорався Роман Данкович, а ось з добиванням Юрія Романюка кіпер нічого вже не зробив – команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

Не встиг розпочатися другий тайм, як команда Олександра Чижевського вже вийшла вперед. Важливу роль зіграла індивідуальна майстерність Віталія Груші, який з правої ноги прекрасно пробив верхом в дальній кут воріт гостей – без шансів для Данковича, який не дотягнувся до м’яча в стрибку. 2:1. Кремінь швидко відповів непоганим ударом від Сорокіна, але Воробей впорався.

Агробізнес продовжував виглядати краще, і до 63-й хвилини забив свій третій м’яч. Черненко віддав м’яч Івану Когуту, а той прострілив на Богдана Семенця, який без проблем з ближньої дистанції підставив ногу і переправив круглого у сітку – 3:1. Кремінь, як і раніше, після двох попередніх пропущених м’ячів трохи пожвавився, але втілити цю інтервальну активність в гол кременчужанам не вдалося.

Апогеєм переваги Агробізнесу став четвертий гол команди Чижевського, коли гравці, які тільки що вийшли на заміну, спорудили результативну дію. Сергій Семенюк віддав пас на Сергія Петрова, а той покотив круглого точно в нижній кут воріт Креміня – 4:1. А на 83-й хвилині відзначився ще й Руслан Черненко, який на м’яч відверто напрацював – він отримав сферу в штрафному від Артема Ярмоленка, розвернувся і без особливої ​​опіки пробив в дальній кут. 5:1.

В результаті Агробізнес піднявся на п’яте місце турнірної таблиці Першої ліги завдяки сьогоднішньому успіху, а Кремінь продовжує неприємно дивувати своїх шанувальників – команда з Полтавської області лише 12-а.

Man of the match - Руслан Черненко (Агробізнес)

Був активний в атаці, як і всі його товариші. Особливо яскраво відіграв у другому таймі, в якому Агробізнесу вдалося забити відразу чотири голи. Також Черненко записав на свій рахунок один з м’ячів, встановивши остаточний результат зустрічі.

• Перша ліга. 12-й тур

Агробізнес (Волочиськ) – Кремінь (Кременчук) 5:1 (1:1)
Голи: Романюк, 45, Груша, 45, Семенець, 63, Петров, 76, Черненко, 84 – Сорокін, 37 (пен.)

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Юхимович, Дідик, Микола Когут, Курило, Груша, Семенець, Думанюк, Іван Когут, Черненко, Романюк. Запасні: Воробей, Артим, Ярмоленко, Слотюк, Захарченко, Писко, Косовський, Іванченко, Семенюк, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський.

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Бичков, Сантос, Бородай, Норенков, Молько, Геловані, Жонатан, Мурашов, Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Фернандо, Галата, Мягков, Кривенко, Островський. Головний тренер: Олександр Головко.

10 листопада. 14:00. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича
Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)