Альянс обіграв на виїзді Кремінь

Гості втілили свою ігрову перевагу в два голи в кінці гри

Фото -fc-alliance.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Команди виходили на гру дуже мотивовані, адже їх розділяли всього чотири залікових пункти. З турнірної точки зору це було дуже важливе протистояння. У минулому турі команди приємно здивували: Кремінь переграв Металіст 1925 а Альянс зіграв внічию з Чорноморцем.

У домашніх матчах підопічні Головка виступають потужно, команда займає місце в п’ятірці кращих за підсумками матчів на своїй арені. Альянс навпаки, серед гірших команд по грі на виїзді.

У перші 15 хвилин команди обмінялися небезпечними моментами, але Сидоренко і Норенков своїми моментами не скористалися. Запам’ятався на 21 хвилині і удар із перспективного штрафного від Ярошенка, але Данкович зіграв вище всяких похвал. На 38 хвилині Данковичу ще двічі довелося вступати в гру після ударів практично в упор. Альянс в першому таймі по моментам виглядав краще, ніж суперник, хоча господарі і намагалися контролювати м’яч.

Після перерви гості активніше розпочали, активний Сидоренко мав свій шанс, але з району штрафного пробив над воротами. А найреальніший шанс у гостей був на 67 хвилині, коли Сидоренко підхопив м’яч в центральному колі, вивалився на рандеву з Данковичем, але пробив поруч з дальньою стійкою. А через шість хвилин форвард Альянсу таки забив. Свіжий Рогозинський від лівого кута штрафного навісив на дальню штангу, Загінайлов до м’яча не дотягнувся, дезорієнтував Данковича, і Сидоренко ударом головою поклав м’яч точно у ворота. 0: 1.

А на 83 хвилині гості рахунок подвоїли. Сидоренко навісив з правого флангу від лінії воріт, Загінайлов ударом головою пробив в протихід воротареві, м’яч від штанги, здалося, полетів уздовж лінії воріт, Данкович намагався забрати м’яч у руки, зафіксував його, але арбітр зафіксував взяття воріт. Схоже, асистент знаходився на стрічці і був упевнений, що м’яч перетнув лінію воріт. 0: 2. У підсумку, Альянс здобув важливу для себе перемогу, впритул наблизився до Кремня, й за втраченими м’ячам команда Соловйова вже в ТОП-10.

Man of the Match: Ярослав Сидоренко (Альянс)

Був найактивнішим гравцем першого тайму, а в другому зумів зі своєї активності вичавити максимум. Спочатку сам забив, а незабаром став автором гольової передачі. Схоже, найкращий матч для 22-річного півзахисника в сезоні.

• Кремінь (Кременчук) – Альянс (Липова Долина) – 0:2
  • Голи: Сидоренко, 73, Загінайлов, 83

Кремінь (стартовий склад): Данкович, Чеботаєв, Зубков, Сантос, Мягков, Жонатан, Брюхов, Бичков, Сорокін, Норенков, Мурашов. Запасні: Закорський, Островський, Куліш, Головко, Бородай, Молько, Кривенко, Олійник, Геловані. Головний тренер: Олександр Головко

Альянс (стартовый склад): Важинський, Пісний, Пікуль, Медведєв, Неплях, Лебеденко, Ярошенко, Піднебенний, В.Шарай, Сидоренко, Зубков. Запасні: Литвиненко, Шевченко, Осадчий, Меженський. Лучик, С.Шарай, Рогозинський, Шпирьонок, Загінайлов. Головний тренер: Юрий Ярошенко