Альянс сенсаційно перемагає Кривбас

Підопічні Приходька вперше в сезоні програють

Микола Агапов, фото fc-alliance.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

В Сумах був зіграний перший поєдинок цих команд у Першій лізі. Кривбас в Першій лізі не програвав 14 матчів поспіль (з урахуванням попереднього заходу клубу в цей дивізіон): 11 перемог і три нічиї. Альянс в попередніх двох домашніх матчах чемпіонату голів не пропускав.

Матч розпочався несподівано, адже вже на четвертій хвилині господарі вийшли вперед. Ярошенко навісив, а Загинайлов в дотик відправив м’яч у кут – 1:0. У гостей була можливість щоб зрівняти рахунок, але Хобленко з-за меж штрафного майданчика пробив повз ворота. Загалом перша половина зустрічі була небагата на моменти. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Альянсу.

У другому таймі підопічні Приходька більше володіли м’ячем, але з конструктивом у гостей були відчутні проблеми. Важинський залишався без роботи.

На 71-й хвилині господарі збільшили свою перевагу. Микола Агапов красивим ударом влучив у кут. Відскок м’яча від газону завадив Сарнавському зреагувати на цей удар. На 76-й хвилині гості отримали право на пенальті. Рогозинський порушив правила на Васіні. Одинадцятиметровий реалізував Дебелко – 2:1.

На 83-й хвилині удар Васіна парирував Важинський, для якого цей матч був дебютним за Альянс. Відігратися гості так і не змогли. У підсумку, гра завершилася сенсаційною перемогою Альянсу. Для Кривбасу це перша поразка в сезоні.

Man of the match: Микола Агапов (Альянс)

27-річний нападник збільшив перевагу Альянсу і цей забитий м’яч в підсумку став вирішальним.

Альянс (Липова Долина) – Кривбас (Кривий Ріг) – 2:1

Голи: Загинайлов, 4, Агапов, 71 – Дебелко, 76 (пен)

Альянс (стартовий склад): Важинський, Пісний, Пікуль, Неплях, Герт, Лебеденко, Піднебенной, Ярошенко, Агапов, Рогозинський, Загинайлов. Запасні: Єфанов, Зайков, Лучик, Карноза, Шарай, Сидоренко, Шмигельський, Шпирьонок. Головний тренер: Юрій Ярошенко

Кривбас (стартовий склад): Сарнавський, Балан, Зотько, Ловріч, Семенов, Рябов, П’ятов, Хобленко, Дебелко, Татарков, Говедаріца. Запасні: Льопка, Заїменко, Фатєєв, Маліновський, Мостовий, Приходько, Гордієнко, Яровой, Щедрий, Збунь, Васін. Головний тренер: Геннадій Приходько

06.09.2021. 16:30. Суми. Стадіон «Ювілейний»

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ)

Повне відео матчу доступне за посиланням.