Альянс здобув виїзну перемогу над Авангардом

Команда Ярошенка перемогою закрила програму дев'ятого туру в Першій лізі

Фото - fc-alliance.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Незважаючи на обмежені кадрові ресурси Авангарду, проти цього суперника всім грати непросто. Підопічні Городова підходили до матчу з Альянсом в хорошому ігровому тонусі. А ось гості, навпаки, після вимушеної паузи відчувають проблеми з функціональною готовністю. Особливо сконцентровано новачкам Першої ліги необхідно грати в кінці матчу, адже Авангард чимало м’ячів забив на останніх хвилинах.

Гості почали з місця в кар’єр, забивши швидкий м’яч. Масована атака на ворота Авангарду принесла результат, коли Пісний з району штрафного прострілив на п’ятачок і Зубков в падінні перевів м’яч в ворота. 0:1. У попередньому протоколі автором гола значиться Рогозінський, який проводив м’яч до лінії. Після голу гості заграли активніше і через хвилину з дальнім ударом Ярошенко не без зусиль впорався Солдатенко.

У господарів нічого не клеїлося в атаці, тому вже на 30 хвилині Лобов поступився місцем 20-річному Дорошенко. А через 10 хвилин у гостей форварда Зубкова замінив форвард Загинайлов. І першим дотиком міг забивати “свіжий” нападник, коли Солдатенко, вибиваючи м’яч, влучив у опонента, але після рикошету м’яч знову прилетів до кіпера Авангарду. Міг би статися курйоз! А перед свистком на перерву господарі ледь не наварили собі самі в штрафній, але Ярошенко і Рогозінський не зуміли як слід розпорядитися нерозторопністю Авангарду.

Початок другого тайму пройшов під акомпанемент атак Авангарду, але на 63 хвилині Альянс подвоїв перевагу. Пісний накрутив у штрафному захисника, прострілив і Загинайлов проштовхнув м’яч у ворота. 0:2.

Через п’ять хвилин вкрай елегантний гол могли провести гості. Пісний в штрафному обігрався з Ярошенко, який обдурив трьох опонентів, віддавши передачу п’ятою, але Пісний не зміг попасти в дальній кут і увійти в історію!

На 74 хвилині рахунок став великим. Пройшов навіс зліва, Загинайлов головою підробив і Влад Шарай в падінні перевів м’яч в сітку. 0:3.

Гості без особливих витрат енергії довели матч до перемоги, піднялися в середину таблиці і потенційно з урахуванням пропущених матчів цілком можуть зрівнятися з першим Чорноморцем.

Традиційно сильний матч досвідченого півзахисника. Влучно зазначив коментатор матчу, що Ярошенко був справжнім диригентом атак Альянсу. Іноді складалося враження, що Ярошенко з партнерами знущалися над молодим захистом Авангарду.

Авангард (Краматорськ) – Альянс (Липова Долина) – 0:3

Голи: Рогозінський, 6, Загинайлов, 64, В.Шарай, 73

Авангард (стартовий склад): Солдатенко, Шинкаренко, Сидоренко, Ховбоша, Дяченко, Сеницький, Цибульник, Чебаненко, Пуди, Лобов, Майборода. Запасні: Якубенко, Гунічев, Дорошенко, Булгаков, Бондар, Куканов, Таранда. Головний тренер: Олексій Городов

Альянс (стартовий склад): Важинський, Пісний, Пікуль, Мєдведєв, Неплях, Лебеденко, Ярошенко, Агапов, С.Шарай, Зубков. Запасні: Єфанов, Шевченко, Дугіенко, Меженський, Лучик, Піднебенний, В.Шарай, Сидоренко, Загинайлов, Шпирьонок. Главный тренер: Юрій Ярошенко.

14:00. Краматорськ. Стадіон «Авангард».