Альянс здобув виїзну перемогу над Поліссям

Вже давно не виграють житомиряни

Владислав Шарай. Фото - fc-alliance.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Полісся затягнуло свою безвиграшну серію у Першій лізі, яка з 20 листопада триває вісім матчів: три нічиї та п’ять поразок. При цьому підопічні Сергія Шищенка, який дивився цей матч через дискваліфікацію з трибун, більше одного гола за матч не забивають.

Альянс утримує дві клубні рекордні серії у Першій лізі: безвиграшну – з чотирьох ігор (по дві нічиї і поразки) і нічийну – з трьох ігор.

Господарі забили першими: Андрущенко на фланзі накрутив двох, навісив, захисники невдало винесли м’яч, і Ковальов другим дотиком увігнав м’яч у дальній кут – 1:0. Правда, гості відігралися, а незабаром і вийшли вперед дуже швидко.

Влад Шарай заробив штрафний біля лівої бокової лінії, Ярошенко навісив і Піднебенной ударом головою відправив м’яч повз Маханькова. 1:1. А через декілька хвилин Влад Шарай забив сам. Пікуль швидко розіграв стандарт, відправивши мало не від свого штрафного в прорив Шарая, який другим дотиком несподівано пробив повз Маханькова. 1:2.

У другому таймі команди мали свої моменти. Скажімо, Грицук міг зрівняти рахунок на 77-й хвилині, але після прямого удару з кутового м’яч від поперечини вилетів в поле. У підсумку, Альянс здобуває чергову перемогу і перериває чотирьохматчеву серію без виграшів.

Man of the match: Владислав Шарай (Альянс)

Черговий яскравий матч півзахисника. Заробив гольовий штрафний, а незабаром і сам забив свій четвертий м’яч у сезоні.

Полісся (Житомир) – Альянс (Липова Долина) – 1:2

Голи: Ковальов, 14 – Піднебенной, 28, В.Шарай, 32.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Шевченко, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Грицук, Понєдєльнік, Ковальов, Андрущенко, Коваль. Запасні: Яшков, Тєрєхов, Притиковський, Жук, Чернецький, Глагола, Даудов, Галенко, Медведєв. Тренер: Григорій Чурілов

Альянс (стартовий склад): Єфанов, Пісний, Пікуль, Неплях, Рогозинський, Лебеденко, Піднебенной, Ярошенко, В.Шарай, Агапов, Загинайлов. Запасні: Важинський, Медведєв, Лучик, Сидоренко, Зубков, Шпирьонок, С.Шарай, Богдан. Головний тренер: Юрій Ярошенко

16:00. Житомир. Центральний міський стадіон

Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)