Альянс здобув вольову перемогу над Вересом

Бенефіс Шарая з Загинайловим принесли три очки Альянсу

Сергей Загинайлов, фото - fc-alliance.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

У кубковому протистоянні Верес розгромно переміг Альянс. Можна було не сумніватися, що підопічні Ярошенка будуть прагнути реабілітуватися за ту поразку. Однак, зробити це було непросто, адже Верес шість турів поспіль не програвав і в разі перемоги команда мала шанс вийти на друге місце.

І вже на десятій хвилині гості вийшли вперед. Гегедош, визнаний ПФЛ кращим гравцем жовтня, неймовірною діагоналлю знайшов Пасіча на лівому фланзі, який увійшов в штрафний і з лівої потрапив точно в дальній кут. 0:1.

Господарі після пропущеного м’яча заграли активніше, розіграли пару кутових, а Влад Шарай традиційно мав свій момент, але ударом головою відправив м’яч поруч зі штангою.

На 30-й хвилині Верес міг збільшувати рахунок після розіграшу штрафного, але з ударом Гончаренка головою впорався Важинський. Через п’ять хвилин Пасіч знову бив зі штрафного, але м’яч пролетів трохи вище дальньої штанги. Згадувати про ці моменти доводилося пізніше.

Початок другого тайму був за господарями, які зуміли зрівняти рахунок. Ярошенко-молодший навісив зі штрафного, Загинайлов ударом головою відправив м’яч від газону в ворота – Когут виявився безсилим. 1:1.

На 64-й хвилині Когут знову помилився після подачі з кутового і свіжому Осадчому не вистачило кількох сантиметрів, щоб перевести м’яч ударом головою в порожні ворота. У гостей нічого особливо не виходило в атаці, Гегедош отримав жовту за симуляцію в штрафному майданчику господарів. А на 76-й хвилині Пікуль міг забивати після навісу Шарая зі штрафного, але м’яч після його удару ліг на сітку зверху воріт.

Після цих добре розіграних моментів саме господарі вирвали перемогу в кінцівці гри. Влад Шарай подав з кутового і Загинайлов ударом головою залишив не при справах Когута. 2:1.

Man of the match Сергій Загинайлов (Альянс)

Нескладний вибір. Хоча відмінний матч провів Владислав Шарай, але Загинайлову особливо важливо було забити ці два м’ячі. Адже в цьому сезоні лише раз забивав досвідчений півзахисник. Точно, кращий в цьому сезоні матч для півзахисника.

Альянс (Липова Долина) – Верес (Рівне) – 2:1

Голи: Загинайлов, 52, 87 – Пасіч, 8.

Альянс (стартовий склад): Важинський, Пікуль, Медведєв, Неплях, Пісний, Лебеденко, К.Ярошенко, Піднебенной, Агапов, В.Шарай, Загинайлов. Запасні: Литвиненко, Осадчий, Шевченко, Меженський, Лучик, Єсип, Сидоренко, Шпирьонок, Зубков. Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Верес (стартовий склад): Когут, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Немчанінов, Полюлях, Кучеров, Тимофієнко, Гегедош, Пасіч, Шестаков. Запасные: Бабійчук, Пінчук, Мірошник, Петько, Хоцяновський, Дахновський. Соломка, Яременко, Поворознюк. Главный тренер: Юрій Вірт.

10 листопада 2020 год. 14:00 Охтирка. «Нафтовик»

Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)