Альянс зіграв внічию з ВПК-Агро у неймовірному матчі з шістьма голами та п’ятьма пенальті

Бенефіс Задирана та два шедеври від Шевченка не допомогли командам виявити переможця

Альянс зіграв внічию з ВПК-Агро у неймовірному матчі з шістьма голами та п'ятьма пенальті -

Фото - facebook.com/fcallianceld

Єгор Данилов, Sport Arena

Програму 19-го туру Першої ліги закривав матч у Сумах, де Альянс планував повернутися на переможний шлях у поєдинку з одним із аутсайдерів чемпіонату ВПК-Агро. Команда Юрія Ярошенка виграла лише один із останніх п’яти матчів, програвши при цьому у чотирьох іграх. Альянс, як і раніше, перебував у заповітній першій четвірці, але кожна нова осічка не тільки віддаляла колектив із Липової Долини від третьої Оболоні, але й давала шанс іншим командам наблизитися до топ-4 турнірної таблиці.

ВПК-Агро, у свою чергу, зосереджений на задачі збереження прописки у Першій лізі, але цього сезону підопічні Олександра Грицая виступають дуже нестабільно і ніяк не можуть видати хорошу серію з позитивних результатів. Цікаво, що у матчі першого кола Альянс без проблем розібрався із клубом із Вишневого – 3:0.

Вже на другій хвилині гри гості заробили перспективний штрафний на лівому краю: після подачі м’яч відскочив точно на ногу Сухарю, який наважився пробити здалеку, але Важинський у ефектному стрибку впорався із загрозою. ВПК-Агро несподівано жваво розпочав поєдинок і кілька разів атакував чужі ворота після навісів зі стандартів, тримаючи у постійній напрузі захисників Альянсу. Господарі витримали цей тиск і відповіли своїм шикарним шансом, але Загинайлов після розіграшу кутового влучив у штангу!

А на 16-й хвилині Альянс отримав право на пенальті: Хубутія у своєму штрафному нібито збив Агапова, а головний арбітр матчу Сергій Задиран вказав на позначку. Дуже спірний епізод, адже жоден із повторів чітко не показав, чи справді захисник гостей зачепив нападника Альянсу. Одинадцятиметровий зголосився бити Загинайлов і був точним – 1:0. Пропущений м’яч явно деморалізував команду Грицая, яка не відразу прийшла до тями і дозволила супернику провести ще кілька перспективних атак. Чудовий момент був у Рогозинського, але з його ударом впорався Махновський.

І все ж таки ВПК-Агро зумів відігратися до перерви і зробив це максимально несподівано і ефектно! Шевченко у боротьбі з Агаповим зумів заволодіти м’ячем, підробив круглого під робочу ногу та класно пробив з-за меж штрафного майданчика без шансів для Важинського – 1:1. Після цього обидві команди трохи зменшили темп і сконцентрувалися на тому, щоб не пропустити гол у роздягальню наприкінці першого тайму.

А одразу після перерви ВПК-Агро шокував ще одним шедевром у виконанні Шевченка! Захисник гостей підхопив м’яч на чужій половині поля та неймовірним ударом із дальньої дистанції закинув круглого за комір Важинському – 1:2! Обидва голи точно увійдуть у хайлайти найкрасивіших м’ячів не лише цього туру, а й усього чемпіонату. А ще за кілька хвилин стався ще один пенальті: Пісний брутально зіграв проти Куліша, який сам впевнено реалізував вирок – 1:3! Жахливий старт другого тайму для Альянсу, який явно виходив з роздягальні з метою забрати всі три очки.

Господарі поля відповіли небезпечним ударом у виконанні Загинайлова зі штрафного, але свою команду врятував Махновський, витягнувши м’яч із дев’ятки своїх воріт. Тиск команди Ярошенка посилювався і за кілька хвилин Пісний реабілітувався, заробивши другий пенальті для своєї команди: Загинайлов знову підійшов до позначки і розвів воротаря та м’яч по різних кутках – 2:3. Але й на цьому обидві команди не зупинилися, адже у матчі було призначено третє пенальті у ворота ВПК-Агро за фол Де Жезуса на Рогозинському. Штатний пенальтист Альянсу у цій грі без проблем оформив хет-трик – 3:3!

П’ятий пенальті в матчі не змусив на себе чекати і на 71-й хвилині Задиран знову вказав на точку, коли Агапов грубо порушив правила проти Наполова, але Куліш втратив хорошу можливість вивести свою команду знову вперед – з ударом нападника впорався Важинський. Цікаво, що наступною ж атакою у головного арбітра був привід призначити ще один одинадцятиметровий, але цього разу свисток не пролунав після поштовху Зайкова в спину Куліша.

На останніх хвилинах зустрічі обидві команди грали надто сумбурно, а на футбольному полі з’явилися нерви та емоції як з одного, так і з іншого боку. Ні Альянс, ні ВПК-Агро не хотіли програвати у такому напруженому та драматичному протистоянні. У господарів була чудова нагода і зовсім вийти вперед, але Рогозинський зарядив у перекладину, а Агапов зблизька не зумів розстріляти Махновського, двічі поспіль пробивши в голкіпера.

Альянс та ВПК-Агро видали дуже видовищний матч, який завершився бойовою нічиєю з шістьма забитими голами і сподобався нейтральним вболівальникам. Але такий результат можна назвати негативним для обох команд, адже ні господарям, ні гостям не вдалося покращити своє турнірне становище.

Man of the Match: Євгеній Шевченко (ВПК-Агро)

Поза всяким сумнівом, саме Шевченко став найкращим футболістом матчу, якому в одній грі вдалося порадувати вболівальників двома неймовірними голами. Захисник ВПК-Агро, напевно, ще довго пам’ятатиме цей поєдинок проти Альянсу.

Альянс (Липова Долина) – ВПК-Агро (Вишневе) – 3:3 (1:1)

Голи: Загинайлов, 17, 57, 67, всі з пенальті – Шевченко, 31, 47, Куліш, 52, з пенальті

На 72-й хвилині Куліш не забив пенальті – воротар

Альянс (стартовий склад): Важинський, Пікуль, Зайков, Пісний, Герт, Піднебенной, Карноза, Шарай, Рогозинський, Агапов, Загинайлов

Запасні: Єфанов, Адаменко, Осадчий, Шмигельский, Шпирьонок, Бойко, Петленко, Кобцов

Головний тренер: Юрій Ярошенко

ВПК-Агро (стартовий склад): Махновський, Хубутія, Палюх, Сухар, Шевченко, Косовський, Де Жезус, Будняк, Наполов, Льопа, Куліш

Запасні: Бабічин, Дудік, Зозуля, Коберідзе, Колесник, Литвиненко, Шевченко, Яровенко

Головний тренер: Олександр Грицай

17:30. Суми. Стадіон «Ювілейний»

Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)