Авангард переграв Кремінь

Важливий результат у перенесеному матчі 17-го туру

Авангард Краматорск, fcavangard.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Краматорську грали перенесений матч 17-го туру Першої ліги. Авангард бореться за збереження прописки в Першій лізі і не програє в чемпіонаті вже чотири матчі поспіль: по дві перемоги і нічиїх. У разі перемоги Авангард міг покинути зону вильоту.

Кремінь же навпаки не знає радості перемоги ще з 25 листопада минулого року і безвиграшна серія команди з Кременчука триває сім ігор: дві нічиї і п’ять поразок. Тим не менш, якість гри команди вже вселяє оптимізм, трохи б везіння Кременю.

Ось і в цьому матчі перший тайм гості не змогли занести собі в актив, хоча почали вкрай активно. Вже на п’ятій хвилині Галата увірвався в штрафну суперника і отримав підніжку. Арбітр вказав на “точку”, але Мурашов пробив по центру і Поспєлов потягнув м’яч прямо на ногу все тому ж Мурашову, але той не влучив у ворота.

Господарі зуміли перехопити ініціативу і до середини першого тайму більше володіли м’ячем. Кремінь не відсиджувався в обороні під кінець тайму, провівши парочку агресивних атак. Але щасливішими виявилися саме господарі. Перед перервою захисники Кременя невдало обігралися один з одним, Дорошенко перехопив м’яч, увірвався в штрафну і пробив у дальній кут – м’яч від стійки залетів у ворота. Спроби Мягкова винести м’яч зі стрічки не увінчалися успіхом – 1:0.

Другий тайм почали активніше господарі і досягли успіху в цьому. На 50-й хвилині Трояновський з району штрафного прострілив і м’яч знайшов руку Семенова. Пенальті чітко реалізував Толочко. І це 2:0.

Правда, вже незабаром гості повернули інтригу в матчі, коли після розіграшу кутового і невдалого виносу від Поспєлова Демченко прострілив у гущу штрафного, і Курелех виявився самим моторним. 2:1.

Господарі могли зміцнити свою перевагу. На 76 хвилині Гуті відмінно виконав удар зі штрафного і Олійник витягнув м’яч з дев’ятки. Кремінь заграв активніше перед фінальним свистком, але не вистачало їм точності в передачах, та й гості оборонялися досить грамотно.

У підсумку Авангард переміг, піднявся на 13 місце і максимально наблизився до Кременю.

Man of the Match: Юрій Сеницький (Авангард)

Вся краматорська команда зіграла на високому рівні, як єдиний згуртований організм. І пов’язував всю гру команди в центрі поля Сеницький. Команда перемогла, а значить півзахисник зі своїми обов’язками впорався.

Авангард (Краматорськ) – Кремінь (Кременчук) – 2:1

Голи: Дорошенко, 45+1, Толочко, 51, з пенальті – Курелех, 63

Нереалізований пенальті: Мурашов, 6 (К), воротар

Авангард (стартовий склад): Поспєлов, Шинкаренко, Бородай, Зубков, Козлов, Підручний, Толочко,  Дорошенко, Трояновський, Сеницький, Єрмоленко. Запасні: Абрамов, ХовбошаЧидераГутіПиско, Сафонов, Куканов, ГунічевДучев, Скотаренко, Чебаненко, Похитайло. Головний тренер: Олексій Городов

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Білоусов, КурелехСантос, Мягков, Демченко, Семенов, Бичков, Мурашов, Пуди, Галата. Запасні: Данкович, Мілесін, Білоус, Дудка, Івахно, Де Олівейра, Гоменко. Головний тренер: Олексій Годін

15:00. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Євген Цибулько (Черкаська область)