Авангард вирвав перемогу в компенсований час у Кристала

Команда з Краматорська здобула перші три очки в сезоні

Юрий Сеницкий (слева). Фото - fcavangard.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Оновлений Авангард поки не знав смаку перемог у новому сезоні. В гості до Краматорська приїхала остання команда Першої ліги, яка поки залишається без залікових пунктів. Для обох колективів гра була дуже важливою для впевненості у власних силах. Нові наставники команд Городов і Валяєв грали один проти одного, тому цікаво було подивитися, що приготували один одному молоді фахівці.

Господарі забили першими вже на початку матчу, коли Дяченка завалили на правому фланзі, а це стандарт біля бокової лінії. Погранічний навісив зі штрафного, Сидоренко дезорієнтував Герасименка і м’яч з відскоком від газону влетів у дальній кут. Дещо курйозний гол, але це 1:0. Гості після пропущеного м’яча заграли активніше, але на 35-й хвилині залишилися в меншості. Це захисник Кристала, здалося, Карась, помилився з передачею, Сеницький обікрав Бородая, якому довелося збивати суперника. Арбітр розцінив цей фол, як позбавлення можливості забити м’яч і показав пряму червону гравцеві Кристала, який раніше грав за Авангард-2. Так гості залишилися в меншості більше, ніж на тайм.

У другому таймі господарі більше володіли м’ячем, шукали шляхи до воріт суперника, але забили гості. Семенина дав довгу діагональ, Гливий підхопив зліва м’яч, увійшов до штрафної, фінтом посадив Карася на газон, пробив – і м’яч від Жовтюка зрикошетив прямо в ближній кут. 1:1.

Але господарі не здавалися. У компенсований час Авангард заробив кутовий, Цибульник навісив і Сеницький ударом головою переправив м’яч у ворота. 2:1 і Авангард здобуває першу перемогу в сезоні. А ось Кристал залишається з нулем в графі «очки».

MAN OF THE MATCH: Юрій Сеницький (Авангард)

Один з найактивніших в матчі. А його переможний м’яч дозволив заробити перші три очки в скарбничку своєї команди.

Авангард (Краматорськ) – Кристал (Херсон) – 2:1

Голи: Погранічний, 3, Сеницький, 90+6 – Гливий, 90

Авангард (стартовий склад): Солдатенко, Шинкаренко, Ховбоша, Сидоренко, Дяченко, Сеницький, Сорокін, Погранічний, Лобов, Бондар, Гунічев. Запасні: Якубенко, Пуди, Дорошенко, Цибульник, Таранда, Куканов, Булгаков. Головний тренер: Олексій Городов

Кристал (стартовий склад): Герасименко, Жовтюк, Малиш, Карась, Крутін, Бородай, Кучер, Семенина, Мартян, Цибульський, Барладим. Запасные: Муравйов, Цой, Барський, Ольховіков, Сухіна, Клюєв, Гливий. Головний тренер: Сергій Валяєв

Вилучення: Бородай, 35.

16 жовтня.17:00 Краматорськ, стадіон Авангард
Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)