Авангард впевнено обіграв на виїзді Гірник-Спорт

Команда Городова практично вирішила питання збереження прописки в Першій лізі

facebook.com/fcakr55

Ярослав Кроха, Sport Arena

Поєдинок команд з нижньої частини турнірної таблиці був важливішиим для Авангарду, який ще не гарантував собі місце в Першій лізі наступного сезону. Хоча команда з Краматорська в попередніх двох матчах очок не втрачала, зміцнивши своє турнірне становище.

Гірник-Спорт програє в чемпіонаті вже три гри поспіль, пропускаючи при цьому не менше двох м’ячів за гру. Відзначимо, що через затримку гостей матч почався на 10 хвилин пізніше. І ця затримка пішла на користь саме їм. Гутті промчав правим флангом, заробив кутовий. Похитайло від кутового прапорця несподівано знайшов на куті штрафного того самого Гутті, і бразилець другим дотиком відправив м’яч у ближній кут. 0:1.

Господарі традиційно прийшли до тями після пропущеного, досить багато атакували, але все безрезультатно. У другому таймі команда Жабченка продовжила гнути свою лінію, але Авангард грамотно сушив гру. А на 83-й хвилині гості забили знову. Трояновський навісив зі штрафного і непомітний всю гру Єрмоленко ударом головою практично вирішив усі питання про переможця матчу. 0:2.

Авангард наздогнав у таблиці Полісся і практично гарантував собі прописку в Першій лізі цього сезону: Кремень відстає від краматорчан на дев’ять очок, а до фінішу залишаються чотири матчі.

Man of the Match: Гутті (Авангард)

Один з найактивніших у першому таймі. Своєю націленістю на атаку заряджав партнерів, режисерував усі атаки та став одним з головним героїв перемоги своєї команди.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — Авангард (Краматорськ) — 0:2

Голи: Гутті, 11, Єрмоленко, 83

Гірник-Спорт (стартовий склад): Жмурко, Велєв, Чуєв, Кравченко, Вісенте, Чепелюк, Насібулін, Чередниченко, Сьомка, Литовченко, Вентура. Запасні: Фіяло, Дмитрук, Краєв, Романов, Дедух, Клімов, Осипенко, Черныш, Павліш, Якубов, Богомаз, Є.Твердохліб. Головний тренер: Ігор Жабченко

Авангард (стартовий склад): Поспєлов, Шинкаренко, Бородай, Гуттінер, Зубков, Єрмоленко, Писко, Сеницький, Толочко, Похитайло, Скотаренко. Запасні: Якубенко, Чідера, Трояновський, Сафонов, Гунічев, Куканов, Лєсунов, Чебаненко. Головний тренер: Олексій Городов