Авангард врятував нічию в матчі з Агробізнесом. У матчі забивали тільки з пенальті

Чергова втрата очок у Агробізнеса - команді дуже не вистачає кадрів і глибини складу

Фото - fcab.com.ua

Лев Зінгер, Sport Arena.

Недавній лідер в гостях у передостанньої команди – обидві команди вийшли на матч гранично мотивованими. Агробізнес, бездоганно відіграв осінню частину сезону, в останніх трьох турах пригальмував – всього лише два очки при одній поразці. Наслідком цього стало те, що волочищани опустилися на четверте місце – так низько вони не бували ще з першої половини листопада, туру сяк 12-го.

Авангард йде передостаннім – це говорить саме за себе. Втім, навесні команда набрала чотири очки. Для порівняння, амбітні гості – п’ять. Так що «жовто-зелені» сподівалися нав’язати боротьбу фаворитам. Правда, виставити бойовий склад краматорчанам не вдалося – основний захисник Зубков, який відмінно відіграв останній домашній матч з Нивою, на цей раз пропускав гру через дискваліфікацію. Але і Агробізнес – далеко не в кращому кадровому стані. Давно мучить гостей проблема форварда – Петров був травмований ще в матчі з Шахтарем, Семенець після легендарного голи в чвертьфіналі Кубка України більше розчаровував. Тренерський штаб шукає незвичайні шляхи вирішення проблеми атаки – там пробувався навіть захисник Слотюк. На цей раз таку собі «фальшиву дев’ятку» грав у Агробізнесу атакуючий півзахисник Немтінов.

Незважаючи на відсутність форварда, гострота з боку гостей все ж була. Вже на 15-й хвилині після штрафного від Черненка м’яч відскочив до Курила, який бив лівою з розвороту – м’яч взяли на себе обороняючі. Йшли дальні удари, стандарти. І ось після одного з кутових «засвітилася свічка» і м’яч відскочив до Єрмоленка. Саме в цей момент, судячи з усього, форвард Авангарду підіграв собі рукою у власному штрафному. Прикрий відскік, «сплав» господарів, привів до пенальті. А лідер гонки бомбардирів, півзахисник Черненко, впевнено переграв з точки воротаря і забив свій десятий м’яч у чемпіонаті. Восьмий з цих десяти з пенальті – 0:1.

Тут треба визнати, що Авангард гідно зіграв після пропущеного м’яча. Уже через кілька хвилин після кутового все той же Єрмоленко точно бив головою – Мозіль не тільки зробив красивий сейв, а й у штанги завадив Бородаю добивати. Пробивав здалеку колишній захисник Агробізнесу Писко. Але перший тайм не вдалося завершити внічию, та й в цілому Агробізнес контролював гру і впевнено вів у рахунку. А ось друга половина гри вийшла небагатою на події. Команди провели заміни, господарі постаралися активізуватися, але, крім парочки штрафних, від них мало що можна було згадати. А ось Агробізнес зобов’язаний був закріпити свою перевагу хвилині десь на 83-й: після удару Бойчука м’яч пішов на кутовий, після подачі Черненка бив через себе в падінні Юхимович, але м’яч опустився в хрестовину воріт. Гол туру не відбувся на наших очах!

І про цей момент довелося гостям пошкодувати, як і про декілька дальніх ударах, як і про штовханини, коли можна було закріпити перевагу. У самій кінцівці вийшовший на заміну Гунічев випередив на правому краю штрафного Курило, той на нього напригнув і рефері призначив пенальті. Бородай з точки впевнено переграв Мозіля – 1:1. Перемога просто-таки спливла з рук волочищан …

З 37 очками Агробізнес залишиться четвертим. Втрачено шанс скоротити відставання від конкурентів, а може і скористатися чиєюсь осічкою. Авангард же набирає навесні вже п’ять очок – стільки ж, скільки і сьогоднішній суперник. Всього на одне очко тепер краматорчани відстають від рятівного 14-го місця, де знаходиться Прикарпаття.

Man of the Match: Єгор Гунічев (Авангард)

Наймолодший гравець господарів вийшов на заміну і активізував гру. У кінцівці саме він заробив рятівний пенальті!

Авангард (Краматорськ) – Агробізнес (Волочиськ) – 1:1

Голи: Бородай, 90+5 – Черненко, 23 (пен.)

Авангард (стартовий склад): Поспєлов, Шинкаренко, Бородай, Писко, Козлов, Підручний, Толочко, Дорошенко, Трояновський, Сеницький, Єрмоленко. Запасні: Абрамов, Ховбоша, Чидера, Сафонов, Гунічев, Куканов, Дучев, Скотаренко, Чебаненко, Похитайло. Головний тренер: Олексій Городов.

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Дідик, Курило, Юхимович, Бойчук, Думанюк, Черненко, Семенюк, Шаповал, Немтінов. Запасні: Задерейко, Слотюк, Ярмоленко, Ємаєв, Груша, Гливий, Семенець. Головний тренер: Олександр Чижевський.

15:00. Краматорськ. Стадіон «Авангард».